جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

ضریب نفوذ گاز روستایی ۲۰ درصد در استان بوشهر افزایش می‌یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

ضریب نفوذ گاز روستایی ۲۰ درصد در استان بوشهر افزایش می‌یابد

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: با تکمیل طر‌ح‌های گازرسانی در روستاهای استان بوشهر ضریب نفوذ گازرسانی با ۲۰ درصد افزایش به ۹۷ درصد می‌رسد.

ضریب نفوذ گاز روستایی ۲۰ درصد در استان بوشهر افزایش می‌یابد

 

 غلامعباس حسینی در مراسم افتتاح طرح‌های گازرسانی در بندر ریگ با بیان اینکه طرح گازرسانی به 10 روستای شهرستان گناوه در ایام دهه فجر افتتاح شد اظهار داشت:  10 طرح گازرسانی در روستاهای شهرستان گناوه تکمیل و افتتاح شد که برای اجرای این طرح‌ها 46 هزار متر مربع شبکه‌گذاری شده است.
وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح‌های گازررسانی 50 میلیارد ریال تخصیص یافته است خاطر نشان کرد: با اجرای این 10 طرح گازرسانی ضریب نفوذ روستائیان گناوه‌ای از شبکه گازرسانی از 65 درصد به 80 درصد افزایش یافت.
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به اینکه در ایام دهه فجر 65 طرح گازرسانی در روستاهای استان بوشهر افتتاح شد افزود: در این ایام 65 روستای استان بوشهر از طرح گازرسانی بهره‌مند شدند که برای اجرای این طرح‌ها 270 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.
حسینی با بیان اینکه در شهرستان گناوه 15 طرح گازرسانی در روستاها در حال اجرا  است افزود: تمام شهرهای شهرستان گناوه  تحت پوشش شبکه گازرسانی هستند و با تکمیل طرح‌های گازرسانی تا سه ماه آینده پوشش روستاهای این شهرستان به 97 درصد افزایش می‌یابد.
وی از افزایش ضریب نفوذ گاز روستایی در استان بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد: با تکمیل طر‌ح‌های گازرسانی در روستاهای استان بوشهر ضریب نفوذ گازرسانی  با 20 درصد افزایش به 97 درصد می‌رسد.
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر  با بیان اینکه اکنون افزون بر 350 روستاهی استان بوشهر از شبکه گاز استفاده می‌کنند گفت: با تکمیل طرح‌های گازرسانی روستایی استان بوشهر تا سال آینده 97 درصد جمعیت روستایی این استان از شبکه گازرسانی بهره‌مند می‌شوند.
حسینی بیان کرد: تا‌کنون افزون بر 150 هزار انشعاب گاز در استان بوشهر نصب شده است.