حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۳ آذر ۱۳۹۷

ضرورت راه‌اندازی استودیو برای پخش برنامه‌های شورای شهر بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت راه‌اندازی استودیو برای پخش برنامه‌های شورای شهر بوشهر

ضرورت راه‌اندازی استودیو برای پخش برنامه‌های شورای شهر بوشهر

ضرورت راه‌اندازی استودیو برای پخش برنامه‌های شورای شهر بوشهر

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، سید حسین ناظر در نشست با اعضای شورای شهر بوشهر بیان کرد: صدا و سیما با داشتن نیروهای توانمند آماده تهیه و پخش برنامه‌های مختلف در حوزه مدیریت شهری است که همکاری شورای شهر را در این زمینه می‌طلبد.

وی تصریح کرد: در هفته نکوداشت بوشهر برنامه‌های متنوعی از سوی شورای شهر و شهرداری تدارک دیده شده بود که مورد توجه برنامه‌سازان صدا و سیما قرار گرفت و انعکاس خوبی از طریق صدا و سیما در جامعه داشت.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با تاکید برآمادگی این رسانه برای تهیه برنامه‌های ویژه شهر بوشهر افزود: در این زمینه راه‌اندازی استودیو سیما و صدای بوشهر با همکاری شورای شهر ضروری است.

وی با بیان اینکه این رسانه آماده همکاری در این زمینه است تصریح کرد: راه‌اندازی این استودیو می‌تواند ضمن اطلاع‌رسانی از فعالیت‌های صورت گرفته فرهنگ سازی بسیار خوبی در زمینه آموزش فرهنگ شهروندی نیز باشد .

رئیس شورای شهر بوشهر نیز گفت: شهر بوشهر دارای ظرفیت‌های مهمی در بخش گردشگری است که باید این قابلیت‌ها با همکاری رسانه صدا و سیما به جامعه هدف معرفی شود.

ابوذر دهدار تاکید کرد: از صدا و سیما انتظار می‌رود با توجه به ظرفیت‌های بندر بوشهر برای جذب سرمایه‌گذار اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با قدردانی از تعامل و همکاری مدیرکل و کارکنان صدا و سیمای مرکز بوشهر در انعکاس برنامه‌های هفته نکوداشت بوشهر بیان کرد: شورای شهر بوشهر از صدا و سیمای استان توقع دارد با توجه به جایگاه ویژه بندر بوشهر در پیشبرد برنامه‌های شهری، شورا و شهرداری را بیش از گذشته یاری کند.

رئیس شورای شهر بوشهر با بیان اینکه رسانه‌ها نقش مهمی در گسترش فرهنگ شهروندی، تنویر افکارعمومی و و بالابردن سطح آگاهی مردم دارند تصریح کرد: رسانه صدا و سیما می‌تواند به عنوان اهرم اجرایی، مدیریت شهری را در گسترش فرهنگ شهری و شهروندی و حمایت شهروندان از مدیریت شهری و حفظ اموال عمومی، یاری دهد.