سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

صیادان و ملوانان استان بوشهر زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می‌گیرند‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

صیادان و ملوانان استان بوشهر زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می‌گیرند‌

صیادان و ملوانان استان بوشهر زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می‌گیرند‌

صیادان و ملوانان استان بوشهر زیرپوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می‌گیرند‌

 

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: با پیگیری‌های انجام شده و ارائه راهکار لازم از سوی مرکز پژوهش‌های سازمان تامین اجتماعی ملوانان و صیادان استان بوشهر زیرپوشش این بیمه قرار می‌گیرند.

یونس خسروانی در نشست با اعضای خانه کارگر استان بوشهر با بیان اینکه تامین اجتماعی به قشر کارگر و ضعیف توجه جدی دارد اظهار داشت: تمام بیمه شدگان تامین اجتماعی مورد  حمایت جدی قرار دارند که قشر کارگر و نیازمند در اولویت رسیدگی به مشکلات آنان هستند.

وی با بیان اینکه استراتژی کلی سازمان تامین اجتماعی هم‌افزایی با تشکیلات خانه کارگر است تاکید کرد: اداره کل تامین اجتماعی، مدیریت درمان تامین اجتماعی، بانک رفاه کارگران و خانه کارگر، همه، یک مجموعه هستند و هدف آنها خدمات‌دهی به قشر کارگر و رفع مشکلات آنهاست.

مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر با تاکید بر اینکه هدف اصلی ما جلب رضایت مردم است، ابراز داشت: باید در این سازمان حرمت مردم از هر لحاظ حفظ شود، جلب رضایت مخاطبان هدف نهایی سازمان تامین اجتماعی است.

خسروانی با بیان اینکه به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم حقی از بیمه‌شدگان تامین اجتماعی ضایع شود افزود: تامین اجتماعی یک سازمان تولیدگر امنیت اجتماعی است که لازم است همواره خدمات سازمان به مردم اطلاع‌رسانی شود.

وی با تاکید بر بهره جستن از تمام توان خود برای کمک به جامعه کارگری گفت: باید از تمام ظرفیت و توان مجموعه برای کمک به جامعه کارگری بهره بگیریم.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با تاکید بر رسیدگی به مشکلات جامعه صیادی و ملوانی استان بوشهر گفت: با پیگیری‌های انجام شده و ارائه راهکار لازم از سوی مرکز پژوهش‌های سازمان تامین اجتماعی ملوانان و صیادان استان بوشهر زیرپوشش این بیمه قرار می‌گیرند.

خسروانی با بیان اینکه ملوانان و صیادان ار جنس  کارگر هستند، افزود: خانه کارگر می‌تواند این قشر را نیز به عضویت تشکیلات خود در آورد.