جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

شکست سنگین توحید/فرار پارس از شکست/تساوی ارزشمند ایرانجوان - نمایش محتوای خبر

 

 

شکست سنگین توحید/فرار پارس از شکست/تساوی ارزشمند ایرانجوان

از هفته هفتم لیگ دسته یک امیدهای کشور نمایندگان استان به دو تساوی و یک شکست دست یافتند

شکست سنگین توحید/فرار پارس از شکست/تساوی ارزشمند ایرانجوان

از هفته هفتم لیگ دسته یک امیدهای کشور نمایندگان استان به دو تساوی و یک شکست دست یافتند.

توحیدی ها مقابل میزبان خود گل زودهنگامی را دریافت کردند تا روز سختی در انتظارشان باشد. نیمه اول با نتیجه 2 بر صفر به سود میزبان به پایان رسید. در نیمه دوم باز هم این میزبان بود ک توانست سه گل دیگر به ثمر برساند تا توحید بوشهر شکست سنگینی را متحمل شود. و با 3 امتیاز در ته جدول باقی بماند.

فجرسپاسی شیراز 1 پارس جنوبی جم 1

؛ شاگردان معماری که با اقتدار در صدر جدول حضور داشتند مقابل میزبان خود غافلگیر شدند و گلی را در اواخر نیمه اول دریافت کردند. در نیمه دوم شاگردان معماری سوار بر بازی شدند و موقعیتهای خوبی را خلق کردند تا اینکه تعویض طلائی معماری رضا کریمی گل تساوی بخش را به ثمر رساند. پارس جنوبی جم با این تساوی 19 امتیازی شد و با اقتدار در صدر جدول حضور دارد.

پرسپولیس شیراز 1 ایرانجوان بوشهر 1

ایرانجوان بحران زده که کادرفنی این تیم نیز استعفا داده بود، مقابل میزبان خود بازی زیبا و منطقی ارائه کرد اما بدشانسی مانع از برد این تیم شد. ایرانجوانی ها توسط رضا قوسی به گل رسیدند و نیمه اول را با برتری راهی رختکن شدند. اما میزبان توانست در نیمه دوم گل خورده را جبران کند. بعد از این گل ایرانجوانی ها چند موقعیت خوب را خلق کردند که بهترین آن در وقتهای تلف شده در موقعیتی تک به تک از دست رفت تا ایرانجوان به یک امتیاز بسنده کند. ایرانجوان با این تساوی ارزشمند 5 امتیازی شد و در مکان ششم جدول قرار گرفت.