سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۴ مهر ۱۴۰۰

شورای نگهبان فصل‌الخطاب است - نمایش محتوای خبر

 

 

شورای نگهبان فصل‌الخطاب است

شورای نگهبان فصل‌الخطاب است

شورای نگهبان فصل‌الخطاب است

امام جمعه بوشهر گفت: نقش مهم شورای نگهبان در عرصه‌های مختلف مورد توجه قرار دارد به گونه‌ای که شورای نگهبان با نگاه انقلابی و قانون مداری مدیریت می‌شود و فصل‌الخطاب است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری  در نشست با اعضای هیئت نظارت بر انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه شورای نگهبان عامل مهمی در حفظ و کیاست و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است  به نقش این شورا در طول انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: حوزه قانون گذاری و عرصه نظارتی در جامعه سبب  حیات آن جامعه است و در کشور ما این مهم را شورای نگهبان بر عهده دارد که به حق تاکنون در این زمینه موفق عمل کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر شورای نگهبان را از مهم ترین ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران  دانست و افزود: این نهاد مهم در هندسه جغرافیایی کشور نقش مهم و بی بدیلی دارد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه شورای نگهبان قلب نظام است گفت: شورای نگهبان بر اساس قانون مداری کارهای موثری را برای حفاظت از نظام اسلامی انجام داده است.

صفایی بوشهری با بیان اینکه شورای نگهبان یک نهاد موثر و سرنوشت ساز است افزود: این نهاد  نقش مهمی در حراست از انقلاب اسلامی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر شورای نگهبان را فصل الخطاب دانست و  تاکید کرد : شورای نگهبان با نگاه انقلابی و قانون مداری مدیریت می‌شود و فصل الخطاب است.

رئیس هیئت نظارت بر دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری  در استان بوشهر هم گفت : هم اکنون هیئت‌های نظارت شهرستانی و بخش‌ها تعیین شده‌اند و از امروز این آمادگی را دارند که اوضاع انتخابات را در استان رصد کنند.

حجت‌الاسلام  حسین دشتی بیان کرد : برای سلامت انتخابات تمامی مسئولان باید بی طرف باشند و در تبلیغات انتخاباتی دخالتی نکنند.

سرپرست دفتر نظارت شورای نگهبان در استان هم گفت : احکام 15 هیئت نظارت و بخش‌های مستقل و 5 هزار ناظر  در استان بوشهر صادر شده است .

رضایی افزود : 5 هزار ناظر در برگزاری انتخابات بیست و نهم اردیبهشت سال آینده انتخاب شده‌اند.