سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

شورای بافت تاریخی بوشهر تشکیل می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

شورای بافت تاریخی بوشهر تشکیل می‌شود

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر گفت: در راستای احیای بافت تاریخی بوشهر برای تسریع اجرای طرح‌های بهسازی و نوسازی،شورای بافت تاریخی بوشهر تشکیل می‌شود.

شورای بافت تاریخی بوشهر تشکیل می‌شود

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، نصرالله اسدی در نشست شورای شهر بوشهر با بیان اینکه بافت تاریخی شهر بوشهر هویت این شهر محسوب می‌شود اظهار داشت: جزیره‌ای عمل کردن مدیران دستگاه‌های اجرایی در اجرای طرح‌های عمرانی در بافت تاریخی بوشهر چندان پاسخ‌گوی نیازهای به حق مردم نیست.
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر با تاکید بر تشکیل شورای بافت تاریخی بوشهر بیان کرد: ریاست شورای بافت تاریخی بوشهر به عهده استاندار بوشهر و یا یکی از معاونین  است که برای ساماندهی طرح‌های بافت تاریخی بوشهر نیاز است این شورا تشکیل و نسبت به تسریع اجرای طرح‌ها اقدام شود.
اسدی با بیان اینکه مردم محلات این بافت تاریخی از کمترین امکانات موجود بی‌بهره هستند تاکید کرد: ضروری است با مدیریت استاندار بوشهر ، همه دستگاه‌های خدمت رسان عزم خود را برای نجات بافت تاریخی بوشهر جزم کنند.
وی با بیان اینکه تکدی‌گری اتباع بیگانه در چهار‌راه‌ها و میادین شهر بوشهر چهره نامناسبی به شهر داده است گفت: درخواست می‌شود یک راهکار جدی برای برخورد با این متکدیان و جمع‌آوری آنها اتخاذ شود.
اسدی با تاکید بر حمایت از ورزش استان و گشایش یک حساب ویژه برای این مهم افزود:  پیشنهاد داده شده در راستای حمایت از ورزش استان یک حساب خاص به دبیری اداره کل ورزش و جوانان استان افتتاح و تمام کمک‌ها ویژه  برای ورزش، به این حساب واریز تا از این طریق نه تنها به تیم‌های فوتبال بلکه سایر رشته‌ها و ورزشکاران مدا‌ل‌آور استان نیز کمک شود.