جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

شورای ایمنی انگلستان ۵ ستاره ایمنی و محیط‌زیست برای پلیمر آریا ساسول عسلویه صادر کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

شورای ایمنی انگلستان ۵ ستاره ایمنی و محیط‌زیست برای پلیمر آریا ساسول عسلویه صادر کرد

شورای ایمنی انگلستان ۵ ستاره ایمنی و محیط‌زیست برای پلیمر آریا ساسول عسلویه صادر کرد

شورای ایمنی انگلستان ۵ ستاره ایمنی و محیط‌زیست برای پلیمر آریا ساسول عسلویه صادر کرد

امیرحسین بحرینی صبح امروز در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه شرکت پلیمر آریا ساسول دارای جایگاه مهمی در تولید محصولات پلیمری دارد اظهار داشت: تولید 1.8 میلیون تن اتیلن، پلی اتیلن سبک، سنگین و متوسط  از جمله تولیدات این شرکت است که جایگاه مهمی در جهان دارد.

وی با بیان اینکه صیانت از محیط زیست و توجه به الزام‌های زیست محیطی همگام با تولید پایدار از بارزترین فعالیت‌های این شرکت است افزود: شرکت پتروشیمی آریاساسول که در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه قرار دارد تاکنون تعامل  مطلوبی با  این منطقه ویژه  با هدف ارتقاء فضای سبز در سطح منطقه انجام داده است.

مدیرعامل شرکت پلیمر آریا ساسول با بیان اینکه تولید پایدار محصولات پتروشیمی نیازمند رعایت اصول HSE است خاطر نشان کرد: خوشبختانه پتروشیمی آریاساسول با بهره‌گیری از آخرین فناوری‌های موجود، دستورالعمل‌ها و الزام‌های موجود را در این زمینه اجرا می‌کند.

بحرینی با بیان اینکه شرکت پلیمر آریاساسول در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گام‌های مهمی برداشته، از کسب  5 ستاره ایمنی و محیط زیست از انگلستان  خبرداد و خاطر نشان کرد:به سبب رعایت موارد زیست محیطی و بهداشت در فعالیت شرکت پلیمر آریا ساسول در عسلویه این شرکت، 5 ستاره در حوزه ایمنی، بهداشت و محیط زیست از شورای ایمنی انگلستان کسب کرد.

وی با بیان اینکه شرکت پلیمر آریاساسول بالاترین نشان سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست را از آن خود کرده است افزود: پس از بررسی معتبرترین سازمان‌های بین المللی فعال درحوزه مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست، شورای ایمنی انگلستان شرکت پلیمر آریاساسول را در سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست در سطح جهانی برگزید.

مدیرعامل شرکت پلیمر آریا ساسول بیان کرد: قبل از  این شرکت، شرکت‌های بزرگ نفتی دنیا از جمله بریتیش پترولیوم، رویال داچ شل، و فاسترویلرموفق به اخذ 5 ستاره کامل این شورا  شده‌اند.

بحرینی تصریح کرد: شرکت پلیمرآریاساسول دارنده رتبه نخست شاخص بازدهی فروش در گروه پتروشیمی در رتبه بندی 100 شرکت برتر ایران در سال 95 یکی از شرکت‌های پتروشیمی پیشرو در حوزه HSE در خاورمیانه  است.