سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۷ مهر ۱۴۰۰

شهدای مبارزه مستقیم با آمریکا در خلیج فارس درس‌آموز فرهنگ عاشورا هستند‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

شهدای مبارزه مستقیم با آمریکا در خلیج فارس درس‌آموز فرهنگ عاشورا هستند‌

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: شهدای مبارزه مستقیم با آمریکا در خلیج فارس درس و آموزه‌های خود را از فرهنگ عاشورا فرا گرفته‌اند که این چنین بااستکبار جهانی مقتدرانه مبارزه می‌کنند.

شهدای مبارزه مستقیم با آمریکا در خلیج فارس درس‌آموز فرهنگ عاشورا هستند‌

 

 سردار علی رزمجو در یادواره بیست و نهمین سالگرد شهدای خلیج فارس در بوشهر با گرامیداشت سالروز شهدای مبارزه مستقیم با استکبار و تسلیت ایام شهادت سید و سرور شهیدان حضرت امام حسین(ع) اظهار داشت: پیشوایان راستین تشیع از رسول گرامی اسلام(ص) تا امام عصر(عج) همه الگوهای شایسته‌ای برای ایثار و از خودگذشتگی برای ما به ارمغان آورده‌اند.
وی با بیان اینکه حضرت امام حسین(ع) در قیام عاشورا عزت را برای مسلمانان به ارمغان آورد تصریح کرد: نقطه اوج ایثارگری‌ که شهادت است در قیام عاشورا در وجود سیدالشهدا(ع) و یاران با وفایش متبلور شد.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت دشمنان اسلام را به زانو درآورده است افزود: فرهنگی که حماسه عاشورا  را محقق کرد در رزمندگان اسلام نهادینه شد و اکنون هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند  بر رزمندگان غلبه کند.
رزمجو با بیان اینکه شهدای مبارزه با آمریکا در خلیج فارس درس‌آموز فرهنگ عاشورا هستند تاکید کرد: شهدای مبارزه مستقیم با آمریکا در خلیج فارس درس و آموزه‌های خود را از فرهنگ عاشورا فرا گرفته‌اند که این چنین با استکبار جهانی مقتدرانه مبارزه می‌کنند.
وی با بیان اینکه شهدا با تاسی از حماسه حسینی افتخارات بزرگی آفریدند گفت: اوج این ایثار و افتخارات در شهادت بوجود آمد.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه در جنگ تحمیلی حماسه‌ها و ایثارگری‌های فراوانی خلق شد گفت: گل سرسبد این حماسه‌ها و ایثارگری‌ها شهید نادر مهدوی و همرزمانش در 16 مهر سال 1366 خلق کردند که حدیت ایثار، فداکاری و شهادت را در شمایل شیران روز و زاهدان شب به منصه ظهور رساندند.