جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

شناورهای سپاه در آب‌های عسلویه اقتدار خود را به نمایش گذاشتند‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

شناورهای سپاه در آب‌های عسلویه اقتدار خود را به نمایش گذاشتند‌

شناورهای سپاه در آب‌های عسلویه اقتدار خود را به نمایش گذاشتند‌

شناورهای سپاه در آب‌های عسلویه اقتدار خود را به نمایش گذاشتند‌

همزمان با روز نیروی دریایی سپاه، صبح امروز رژه باشکوهی در آب‌های خلیج فارس در شهرستان عسلویه با حضور شناورهای پرقدرت نیروی دریای سپاه برای حراست و صیانت از آب‌های سرزمینی خلیج فارس برگزار شد.

فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه در این مراسم با تاکید بر افزایش توان عملیات بازدارندگی و نظامی برای ارتقا امنیت خلیج فارس اظهار داشت: رژه با شکوه دریادلان نیروی دریایی سپاه در 16 مهر در راستای نشان‌دادن توانمندی و اقتدار این نیرو برای صیانت و ارتقا امنیت آبراه بین‌المللی خلیج فارس است.

سردار منصور روانکار با اشاره به اینکه در این رژه باشکوه بیش از 110 شناور به همراه تجهیزات نظامی، توانمندی خود را به منصهه ظهور رساندند، هدف از برگزاری این رژه را نشان دادن میزان آمادگی یگان‌های دریایی در دفاع از مرزهای آبی منطقه خلیج فارس اعلام کرد و گفت: نیروی دریایی سپاه در اوج آمادگی با تجهیزات پیشرفته نظامی قرار دارد و تمام تردد شناورها در این آب‌راه مهم و استراتژیک شبانه‌روزی رصد می‌شود.

در کنار برگزاری رژه نیروی دریایی سپاه در آب‌های سرزمینی خلیج فارس در عسلویه، نمایشگاهی از تجهیزات و توانمندی‌های نیروی دریابی سپاه پاسداران  برگزار شده است.