جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

شش گل در بازی ایرانجوان بوشهر و آلومینیوم اراک رد و بدل شد - نمایش محتوای خبر

 

 

شش گل در بازی ایرانجوان بوشهر و آلومینیوم اراک رد و بدل شد

در هفته سیزدهم مسابقات لیگ دسته یک کشور شش گل بین دو تیم ایرانجوان بوشهر و آلومینیم اراک در بوشهر رد و بدل شد.

شش گل در بازی ایرانجوان بوشهر و آلومینیوم اراک رد و بدل شد

 

در هفته سیزدهم مسابقات لیگ دسته یک کشور تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر عصر امروز در ورزشگاه شهید بهشتی میزبان تیم آلومینیم اراک بود.
در این دیدار تیم ایرانجوان بوشهر که با انگیزی بیشتری وارد میدان شده بود حملات گسترده‌ای بر روی تیم حریف تدارک دیدند که در دقیقه 12 بازی بابا محمدی توانست با عبور از مدافعان آلومینیم اراک نخستین گل این بازی را به ثمر برساند.
 تیم ایرانجوان بوشهر در این نیمه  حملات متعددی روی دروازه تیم میهمان تدارک دید ولی به گل تبدیل نشد و این نیمه با  برتری تیم ایرانجوان بوشهر به پایان رسید.
در نیمه دوم این بازی تیم آلومینیم اراک در پی جبران گل خورده بود که در دقیقه 54 بازی در پی عبور بازیکن این تیم از مدافعان ایران جوان بوشهر با خطا متوقف شد و  داور نقطه پنالتی را نشانه گرفت که حامد بصیری در دقیقه 55 بازی از روی نقطه پنالتی توانست گل تساوی این بازی به ثمر برساند.
تیم آلومینیم اراک با به ثمر رساندن این گل با انگیزه بیشتری حملات گسترده‌تری بر روی تیم حریف تدارک دید که در دقیقه 62 بازی رضا سلیمانی توانست با شوت سرکش خود  دروازه تیم ایرانجوان را برای بار دوم باز کند.
ایرانجوان بوشهر که در بازی خانگی خود را شکست خورده می‌دید حملات متعددی روی دروازه حریف داشت که سه دقیقه پس از گل بازیکن آلومینیم اراک توانست توسط حسن شوشتری با گشودن دروازه تیم  حریف بازی را به تساوی بکشاند.
اکنون بازی دو تیم آلومینیم اراک و ایرانجوان بوشهر 2 بر 2 تساوی بود که عباس چاپی بازیکن ایرانجوان بوشهر در دقیقه 77 بازی در پی یک حمله  توانست با ثمر رساندن سومین گل، نتیجه بازی را به سود تیم خود تغییر دهد.
 درپی این گل بازیکنان تیم آلومینیم اراک که خود را شکست خود می‌دیدنند برای جبران گل خود حملات متعددی بر روی دروازه ایرانجوان بوشهر تدارک دیدند که نادر هوشیار در دقیقه 85 بازی در یک موقعیت تک به تک توانست برای بار سوم دروازه تیم ایرانجوان بوشهر باز کند و این بازی به تساوی سه بر سه بکشاند.
پس از این گل هر چند تا پایان بازی وقتی زیادی نمانده بود ولی ایرانجوان بوشهر حملات گسترده‌ای روی تیم حریف تدارک دید که هیچکدام به ثمر ننشست و بازی با  در و بدول شدن شش گل و با نتیجه سه بر سه به پایان رسید.
ایرانجوان بوشهر با این تساوی 12 امتیازی شد و در رده پانزدهم و تیم آلومینیم اراک با 18 امتیاز در رده دهم جدول لیگ دسته اول کشور قرار گرفت