جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

شرایط اقتصادی روشن‌دلان استان بوشهر بهبود یابد‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

شرایط اقتصادی روشن‌دلان استان بوشهر بهبود یابد‌

امام جمعه بوشهر گفت: سازمان‌ها و نهادی مختلف شرایط مساعدی برای اشتغال و بهبود شرایط اقتصادی روشن‌دلان استان بوشهر فراهم کنند.

شرایط اقتصادی روشن‌دلان استان بوشهر بهبود یابد‌

 

آیت‌الله  صفایی‌بوشهری در نشست با اعضای انجمن نابینایان استان بوشهر با بیان اینکه باید از فرصت باقیمانده ماه مبارک رمضان استفاده کنیم اظهار داشت: ماه مبارک رمضان ماه تقویت بصیرت و آگاهی است که باید در چند روز مانده به پایان این ماه با عظمت بهره‌برداری حداکثری شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر رسیدگی بیشتر به امور توان‌جویان افزود: رسیدگی به امور توان‌جویان ضمن ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین آنان، رضایت خداوند متعال را نیز به همراه دارد.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه روشن‌دلان استان بوشهر در عرصه‌های مختلف به موفقیت‌های مهمی  دست یافته‌اند تاکید کرد: این عزیزان با دلی سرشار از امید و پشتکار، پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری می‌پیمایند.
صفایی‌بوشهری با تاکید بر توجه به امور اقتصادی و معیشتی نابینایان استان بوشهر افزود: سازمان‌ها و نهادی مختلف شرایط مساعدی برای اشتغال و بهبود شرایط اقتصادی روشن‌دلان استان بوشهر فراهم کنند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر توانمندی روشن‌دلان در عرصه‌های ورزشی و مدیریتی را ستود و گفت: وجود چهره‌های موفق در بین روشن‌دلان استان بوشهر گویای توانمندی این عزیزان است.
امام جمعه بوشهر بر لزوم توجه بیشتر خیران، سازمان‌ها و نهادها برای رفع دغدغه‌های نابینایان استان بوشهر تاکید کرد و افزود: امروز به فضل خدا روشن‌دلان تلاش‌گر جامعه در اکثر عرصه‌های مختلف پا به پای دیگر اقشار جامعه حضوری فعال دارند.
صفایی‌بوشهری خواستار توجه بیشتر مسئولان استان بوشهر به مطالبات نابینایان در عرصه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، آموزشی، علمی و رفاهی شد.
رئیس انجمن نابینایان استان بوشهر نیزبا تاکید بر توجه به اشتغال روشن‌دلان استان بوشهر گفت: نابینایان درحال تحصیل و فارغ‌التحصیل استان بوشهر در انتظار شغل هستند که لازم است این مهم در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
ابراهیم صداقت با بیان اینکه تلاش می‌شود گامی موثر برای ایجاد نگرشی مثبت و تازه نسبت به توانمندی نابینایان دراین استان برداشته شود خواهان برابری فرصت‌ها برای بهره مندی نابینایان ازامکانات اجتماعی شد.
وی با بیان اینکه اشتغال در کنار دیگر مشکلات حوزه اجتماعی به دغدغه بزرگی برای نابینایان تبدیل شده افزود: مسکن، ازدواج، آموزش و تحصیل از عمده مشکلات این قشر است.