جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

شبکه آبرسانی شهرستان دشتی بازسازی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

شبکه آبرسانی شهرستان دشتی بازسازی شود

شبکه آبرسانی شهرستان دشتی بازسازی شود

شبکه آبرسانی شهرستان دشتی بازسازی شود

 

فرماندار شهرستان دشتی گفت: این شهرستان دارای ۸۰ کیلومتر شبکه آبرسانی است که به سبب فرسودگی ۲۵ درصد آب ورودی به این شبکه هدر می‌رود که نیاز به بازسازی و ترمیم دارد.
 
غلامرضا در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره آب وفاضلاب شهرستان دشتی با بیان اینکه بحران کم‌آبی مشکلاتی در تامین آب آشامیدنی این شهرستان ایجاد کرده اظهار داشت: آب آشامیدنی شهرستان دشتی از طریق خط آبرسانی کوثر و چاه‌های منطقه دشتی تامین می‌شود.
 
وی تصریح کرد: با توجه به فصل تابستان و شرایط اقلیمی استان و تنش آبی می‌طلبد با برنامه ریزی مناسب این فصل را نیز سپری کرد تا مردم دچار بحران کم آبی نشوند.
 
فرماندار دشتی بر ضرورت همکاری مردم در مصرف بهینه آب تاکید کرد و افزود: این شهرستان به واسطه منابع خدادادی و تلاش اداره آب وفاضلاب در سال گذشته با کمترین مشکل مواجه بوده است.
 
مهرجو از هدر رفت آب  از طریق شبکه آبرسانی خبرداد و گفت: این شهرستان دارای 80 کیلومتر شبکه آبرسانی است که به سبب فرسودگی 25 درصد آب ورودی به این شبکه هدر می‌رود که نیاز به بازسازی و ترمیم دارد.
 
وی با تاکید برنوسازی شبکه‌های آبرسانی دشتی افزود: در راستای اجرای نوسازی شبکه آبرسانی در دشتی اعتبارات استانی به تنهایی جوابگو نیست باید از محل منابع ملی نیز تامین اعتبار شود.
 
فرماندار دشتی با تاکید بر فرهنگ سازی رعایت الگوی مصرف آب در بین خانواده‌ها و مشترکان افزود: این شهرستان دارای 80 کیلومتر شبکه آبرسانی است که به سبب فرسودگی 25 درصد آب ورودی به این شبکه هدر می‌رود که نیاز به بازسازی و ترمیم دارد.
 
در این مراسم  ضمن معرفی امرالله گرگی  به سمت رئیس جدید آب وفاضلاب شهرستان دشتی از خدمات ایمان ایمانی تقدیر شد.