جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهربازسازی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهربازسازی می‌شود

شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهربازسازی می‌شود

شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهربازسازی می‌شود

معاون بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر گفت: بازسازی شبکه‌های آبیاری و زهکشی، توزیع عادلانه آب و اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیر زمینی با محوریت " اقدام و عمل" در اولویت برنامه‌های استان بوشهر است..

حسین باشی‌زادگان در نشست با مسئولان آبیاری استان بوشهر با اشاره به بازدید گردشگران از تاسیسات آبی استان بوشهر اظهار داشت: بصورت میانگین سالانه بیش از 25 هزار نفر ازتاسیسات آبی استان بوشهر ازجمله سدها و شبکه‌های پایاب آنها بازدید می‌کنند..

وی با بیان اینکه در ایام نوروز طرح‌های یاد شده مورد بازدید گردشگران نوروزی قرار گرفت افزود: بیش از 12 هزار نفر در ایام تعطیلات نوروزی از سد رئیسعلی دلواری بزرگترین سازه آبی استان بوشهر، بازدید کردند..

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر با اشاره به طرح‌های حفاظت از منابع آب در راستای فرهنگ سازی بیان کرد: در راستای مصرف بهینه آب، ارتقا آگاهی و فرهنگ سازی  در حقفاظت از منابع آب و مصرف بهینه آن برنامه‌های مهمی تدوین که در نوروز امسال اجرایی شد.

باشی‌زادگان با اشاره به حضور کارشناسان آب استان بوشهر در محل تاسیسات آبرسانی برای ارائه توضیحات لازم به گردشگران تصریح کرد: ارائه خدمات رفاهی، بهداشتی و اطلاع رسانی گسترده در راستای حفاظت و صیانت از منابع آب و وجود کارشناسان فنی در محل سد رئیسعلی دلواری برای راهنمایی و توضیحات کارشناسی به  بازدید کنندگان، از جمله اقداماتی  نوروز امسال است.

وی  با اشاره به اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی بر اساس منویات رهبر انقلاب خاطرنشان کرد: بازسازی شبکه‌های آبیاری و زهکشی، توزیع عادلانه آب و اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیر زمینی با محوریت " اقدام و عمل"  در اولویت برنامه‌های استان بوشهر است.