جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

شاهین و ایرانجوان بازسازی خاطرات - نمایش محتوای خبر

 

 

شاهین و ایرانجوان بازسازی خاطرات

شاهین و ایرانجوان بازسازی خاطرات

دیدار جذاب و زیبای دو تیم پیشکسوتان شاهین و ایرانجوان با  نتیجه 3بر1 به سود شاهین  خاتمه یافت. از سری رقابتهای لیگ پیشکسوتان شهر بوشهر یک دربی پرگل و زیبا میان دو رقیب سنتی و دیرینه برگزار شد و استادیوم قدیمی شهر بوشهر بعد از سالها یک دربی را تجربه کرد.

در این بازی که سکوهای دو تیم پرطرفدار بوشهری بعد از مدتها پر شده بود ،شاهین ابتدا روی ضربه مسعود پالیزدان به گل رسید .بعد از گل شاهین ،ایرانجوانی ها در صدد جبران بودند که عملکرد خط دفاع و دروازبان شاهین مانع از کامیابی آنها شد.

بازی زیبای دو تیم که مشخص بود با انگیزه کامل و به یاد سالهای جوانی وارد زمین شده اند ادامه داشت تا اینکه سفید پوشان شاهین صاحب یک ضربه پنالتی شدند و مسعود پالیزدان برای بار دوم دروازه ایرانجوان را باز کرد.

نیمه اول با همین نتیجه خاتمه یافت تا در نیمه مربیان غلام چاهیبخش  سرمربی ایرانجوان و رحیم عیساوندی سرمربی شاهین برای نیمه دوم برنامه ریزی کنند.

عبدلله قوسی بازیکن سابق ایرانجوان و برق شیراز که روزگاری ستاره فوتبال بوشهر بود در دقیقه 55 با شوتی زیبا دروازه محمود بحرینی را باز کرد تا نتیجه بازی 2بر1 شده و جذابیت بازی بیشتر شود.سعید شکوریان مدافع شاهینی ها در همان ابتدای نیمه دوم با دریافت کارت زرد دوم از داور مسابقه ،اخراج شد تا شرایط بازی به سمت و سوی حساسیت بیشتر هم داخل زمین و هم بیرون زمین کشیده شود.

شاهین 10 نفره سعی در حفظ نتیجه و البته ایرانجوانی که برای گلزنی بی تابی می کرد.در دقیقه 70 بازی ارسال زیبای سهراب بختیاری آزاد با ضربه سر غلام رویین تن به گل سوم شاهینی ها تبدیل شد.پیشکسوتان شاهین یک ضربه پنالتی را هم توسط رویین تن از دست دادند که البته واکنش عالی زایر ابراهیمی دروازبان ایرانجوان مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

عملکرد اکبر ماهینی در خط دفاع و محمد بحرینی در درون دروازه شاهین قابل ستایش بود و البته عبدالرحیم خرمزی در ایرانجوان که از بهترین های تیمش بود.

این دیدار که به قضاوت اسماعیل آمری ،علی احمدی و حسین غلامی برگزار شد در پایان با نتیجه 3بر1 به سود شاهین خاتمه یافت تا دربی زیبای مو سپیدان امروز و ستاره های دیروز فوتبال بوشهر با حاشیه های تقریبا زیاد تمام شود.