جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

شاهین در همدان بازنده شد - نمایش محتوای خبر

 

 

شاهین در همدان بازنده شد

پاس همدان 1 شاهین بوشهر0

شاهین در همدان بازنده شد

 

ترکیب تیم شاهین شهرداری بوشهر: جاسم یاسرالهی ، مجید خدابنده لو، بهروز نوروزی فرد، رضا فخری، فرهاد نوری، مسعود نظر زاده، محسن ارزانی( از دقیقه 55 هادی اصغری)، رضا دهقان، حسن آتشی، آرین محمدی و غلامرضا احمدشاهی(از دقیقه 72 حسین غریبی)

سرمربی: محمد احمدزاده

نیمه اول: بازی با سرعت بالایی آغاز شد و پاسی ها با هدف ضدحمله به میدان آمده بودند و با بازی فیزیکی و درگیرانه قصد تخریب بازیسازی خط میانی شاهین شهرداری داشتند. در همان ابتدای بازی شوت محکم رضا دهقان دروازه پاس را به شدت تهدید کرد اما ادامه تیم میزبان بود که از روی یک ضد حمله با ضربه سر حامد میرزایی به گل رسید.

در ادامه نیمه اول بازیکنان شاهین شهرداری بیشتر بر توپ و میدان تسلط داشتند ولی حملات شاهینی ها در برابر دفاع بسته تیم میزبان نتیجه بخش نیود در اواخر نیمه اول داور بازی از خطای محرز مدافع پاس همدان روی آرین محمدی چشم پوشی کرد تا بازی برای دقایقی به جنجال کشده شود و این نیمه با برتری پاسی ها به پایان برسد.

 نیمه دوم: نیمه دوم بازی تقریبا مشابه نیمه اول بود و تیم پاس همچنان یک بازی فیزکی را در دستور کار داشت حملات دو تیم بیشتر تا پشت محوطه جریمه یکدیگر بود و و بجز معدود دفعات کمتر دروازه های تهدید شد تا این دیدار حساس با اندوخته 3 امتیازی و ارزشمند همدانی ها همراه شود و پاس با این پیروزی هم امتیاز با شاهین شهرداری و 10 امتیازی شد.

تیم شاهین شهرداری بوشهر روز شنبه اول آبان ماه ساعت 15:45 در ورزشگاه شهید بهشتی به مصاف تیم شهرداری همدان خواهد رفت.