جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

شاخص‌های امنیتی استان بوشهر بهبود یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

شاخص‌های امنیتی استان بوشهر بهبود یافت

رئیس پلیس استان بوشهر گفت: تولید امنیت تنها رسالت و وظیفه ناجا نیست بلکه محصول کارکرد جمعی همه نهادها و مردم است که در این راستا شاخص‌های امنیتی استان بوشهر با مشارکت مردم و همه نهاد بهبود یافته است.

شاخص‌های امنیتی استان بوشهر بهبود یافت

 

سردار حیدر عباس‌زاده در همایش روسای کلانتری‌ها و فرماندهان پاسگاه‌های انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: اهداف این گردهمایی شامل ابلاغ آخرین تدابیر، سیاست‌ها و راهبردهای نیروی انتظامی، ابلاغ نارسایی‌ها، کاستی‌ها که در راستای ماموریت های نیروی انتظامی و ارتقا دانش انتظامی و تعامل بیشتر با مردم صورت می‌گیرد است.
رئیس پلیس استان بوشهر با بیان اینکه هر دو هفته یکبار وضعیت امنیتی استان در شورای تامین بررسی می‌شود تصریح کرد: تولید امنیت تنها رسالت و وظیفه ناجا نیست بلکه محصول کارکرد جمعی همه نهادها و مردم است.
عباس‌زاده با بیان اینکه فرهنگ مردم در تولید امنیت نقش اساسی دارد خاطر نشان کرد: در این راستا شاخص‌های امنیتی استان بوشهر با مشارکت مردم و همه نهاد بهبود یافته است.
فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه حفاظت و پاسداری از امنیت و ارتقا امنیت وظیفه نیروی انتظامی است خاطرنشان کرد: اگر کارکرد ما خوب باشد تعامل مردم با نیروی انتظامی و همکاری مردم و هشدارهایی که نیروی انتظامی در مورد موارد امنیتی ارائه می‌دهد مورد توجه بیشتر قرار می‌گیرد.
عباس زاده با تاکید بر این نکته که برای امنیت مطلوب در جامعه، نیازمند تعامل محیطی مطلوب با مردم هستیم  افزود: اگر امنیت مطلوبی  در استان بوشهر برقرار است، و شاخص‌های امنیتی در این استان بهبود یافته، این امر مدیون همراهی مردم هستیم.