جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در مدارس استان بوشهر فرهنگ سازی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در مدارس استان بوشهر فرهنگ سازی شود

سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در مدارس استان بوشهر فرهنگ سازی شود

سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در مدارس استان بوشهر فرهنگ سازی شود

سعید زرین‌فر پیش از ظهر امروز در جمع دانش‌آموزان مدرسه تاریخی سعادت بوشهر با گرامیداشت ایام ماه محرم و تبریک بازگشایی مدارس به نقش مهم آموزش و پرورش در تربیت آینده سازان  کشور پرداخت و اظهار داشت: آموزش و پرورش به عنوان زیربنایی‌ترین نهاد در امر توسعه، پیشرفت محسوب می‌شود چراکه آینده سازان جامعه در این دستگاه تربیت می‌شوند.

وی، هدف اصلی مدارس را توانمندسازی فرزندان جامعه برای اداره کشور در آینده دانست و تصریح کرد: توسعه پایدار کشور، تنها از طریق آموزش و پرورش و مدارس عملی می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر با تاکید بر آموزش سیاست اقتصاد مقاومتی از سنین کودکی گفت: آموزش همه جانبه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در مدارس استان بوشهر ارائه و فرهنگ سازی شود.

زرین‌فر به انتظار جامعه از دانش‌آموزان اشاره کرد و از آنان خواست تا به‌صورت جدی و خستگی ناپذیر به درس و پژوهش اقدام کنند و از هم اکنون بدنبال کارآفرینی باشند تا ضمن رفع مشکل خود، دیگران را نیز کمک و در توسعه اقتصاد کشور و استان بوشهر کنند.

وی، با جایگاه تاریخی مدرسه سعادت طی سالیان متمادی در جنوب اشاره و اظهار امیدواری کرد: که با تلاش مدیر، معاونان، دبیران، انجمن اولیاء و هیئت امناء دبیرستان مجددأ این مجموعه ارزشمند آموزشی به جایگاه رفیع گذشته نائل شود.