جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

سپاه تردد تمام شناورها را در خلیج فارس رصد می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

سپاه تردد تمام شناورها را در خلیج فارس رصد می‌کند

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با داشتن تجهیزات مدرن و نیروهای زبده امنیت آبهای خلیج فارس را تامین کرده به‌گونه‌ای که تردد تمامی شناورها در این آبراه استراتژیک مورد رصد قرار می‌دهد.

سپاه تردد تمام شناورها را در خلیج فارس رصد می‌کند

 

 سردار علی رزمجو در آیین برگزاری هفته دفاع مقدس در تنگستان  با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و با بیان اینکه اکنون جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار و توانمندی دفاعی و بازدارندگی قرار دارد اظهار داشت: ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف دفاعی با داشتن نیروهای پرتوان ولایی و داشتن تجهیزات مدرن نظامی، سخت‌افزاری و نرم‌افزاری از توانمندی بالایی برخوردار است به‌گونه‌ای که هیچ  کشور توانایی تعرض به این مرز و بوم ندارد.
وی با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه از آمادگی بالای دفاعی قرار دارد، افزود: منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با داشتن تجهیزات مدرن و نیروهای زبده امنیت آبهای خلیج فارس را تامین کرده به‌گونه‌ای که تردد تمامی شناورها در این آبراه استراتژیک مورد رصد قرار می‌دهد.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، دوران دفاع مقدس را تجلی همه خوبی‌ها و ارزش‌ها دانست و تصریح کرد: با حماسه آفرینی‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس  امروز در سی‌وششمین سالگرد دوران دفاع مقدس عزت و شکوه انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف در مقیاس جهانی آشکار است.
رزمجو با بیان اینکه رزمندگان  اسلام در هشت سال دفاع مقدس تغبیر قدرت را در سطح جهانی به نفع دین اسلام رقم زد، خاطرنشان کرد: ایران اسلامی  سبب تغییر قدرت  از تفکر مادی و ابزار محوری به اندیشه دفاعی الهی و انسان محوری آن هم مبتنی بر ارزش‌های الهی شد.
وی با اشاره به اینکه هیمنه و قدرت استکبار جهانی به ذلت و خواری کشانده شده است، تاکید کرد: آمریکا در ابعاد نظامی، سیاسی و فرهنگی آن چنان از توانمندی ایران اسلامی به وحشت افتاده‌ که  روند پیشرفت جمهوری اسلامی ایران را نمی‌توانند بررسی و محاسبه کنند.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه معادلات سیاسی و نظامی آمریکا در خلیج فارس  به ذلت و خواری کشانده شده است، تصریح کرد: نیروی دریایی سپاه با حضور مقتدرانه در آبهای خلیج فارس آن‌چنان توانمند است که بیگانگان از جمله شناورهای آمریکایی در این آبراه بین‌المللی توانایی اجرای هیچ حرکت غیرمتعارفی ندارند.
رزمجو  با اشاره به دستگیری تفنگداران آمریکایی در آبهای سرزمینی استان بوشهر در خلیج فارس خاطر نشان کرد:  10 تفنگدار آمریکایی با تجاوز از آبهای مرزی و حضور در آبهای استان بوشهر رزمندگان نیروی دریایی سپاه با دستگیری آنان حماسه دیگری در به زانو درآوردن آمریکایی‌ها در 22 دی‌ماه سال گذشته  آفریدند.
وی با بیان اینکه این حماسه بزرگ سر خط تجزیه و تحلیل آمریکایی‌ها درمقیاس جهانی و کاندیداهای آنها قرار گرفته است، افزود:  خلق حماسه‌های ملت بزرگ ایران و نیروهای مسلح  در عرصه‌های نظامی و سیاسی برگ زرین پر افتخار این سرزمین در صفحه تاریخ دنیا ثبت کرده است.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه صدای شکستن استخوان‌های آمریکا در عرصه سیاسی و نظامی شنیده می‌شود، گفت: با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، آمریکا در همه عرصه‌ها به زانو درآمده به‌گونه‌ای که صدای شکستن استخوان‌های آمریکا در عرصه سیاسی و نظامی به ویژه در آبراه استراتژیک خلیج فارس به گوش جهانیان رسیده است.
رزمجو از توانمندی سردار سلیمانی در مقابله با سیاست‌های آمریکا خبرداد و تاکید کرد: سردار قاسم سلیمانی با کارهای مستشاری در کشورهای مختلف هیمنه سیاسی آمریکا را  به زانو در آورده و به شکست کشانده است.