جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

سپاه استان بوشهر عملیات اسکان اضطرای زلزله‌زدگان ۸ روستای کرمانشاه را انجام داد - نمایش محتوای خبر

 

 

سپاه استان بوشهر عملیات اسکان اضطرای زلزله‌زدگان ۸ روستای کرمانشاه را انجام داد

سپاه استان بوشهر عملیات اسکان اضطرای زلزله‌زدگان ۸ روستای کرمانشاه را انجام داد

سپاه استان بوشهر عملیات اسکان اضطرای زلزله‌زدگان ۸ روستای کرمانشاه را انجام داد

سردار علی رزمجو پیش از ظهر امروز در همایش طلایه‌داران سازندگی، اقتصاد مقاومتی و خدمات رسانی استان بوشهر با تبریک هفته بسیبج نقش مهم این نهاد در عرصه‌های مختلف را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: بسیج تنها در عرصه دفاع ماموریت ندارد بلکه این نیروی الهی در حوزه‌های فرهنگی، سازندگی، اجتماعی، پزشکی و دیگر عرصه‌ها که جامعه نیاز دارد حضور پیدا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در هفته بسیج برنامه‌های متنوعی اجرا می‌شود گفت: بر اساس برنامه‌‌ریزی انجام شده در این هفته ضمن افتتاح انواع طرح‌های محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی، برنامه‌های متنوعی در حوزه اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، دفاعی و محرومیت‌زدایی اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با تسلیت جان باختگان حادثه زلزله در غرب کشور و استان کرمانشاه از مشارکت سپاه استان بوشهر در رسیدگی به آسیب‌دیدگان این واقعه خبر داد و بیان کرد: ارائه خدمات به آسیب دیدگان مناطق زلزله‌زده توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه انجام می‌شود که در این راستا سپاه استان بوشهر عملیات اسکان اضطراری زلزله‌زدگان 8 روستای کرمانشاه انجام داد.

سردار رزمجو با بیان اینکه این روستاها در منطقه بازی‌دراز استان کرمانشاه قرار دارد افزود: این مناطق در زمان جنگ تحمیلی در اشغال رژیم بعثی عراق قرار داشت که پس از عملیات‌های مختلف از تصرف آنها خارج شد.

وی با بیان اینکه 300 اسکان موقت و اضطراری در روستاهای زلزله‌زده کرمانشاه توسط سپاه استان بوشهر اجرا شده است خاطر نشان کرد: این منازل در 8 روستا برای اسکان یک‌هزار نفر اجرا شده است.