جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر برگزار می‌شود

سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر برگزار می‌شود

سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر برگزار می‌شود

عبدالله نجفی صبح امروز در نشست بررسی برگزاری سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر با اشاره به جایگاه جشنواره‌های مطبوعاتی در راستای تقویت سطح کیفی تولیدات رسانه‌ای اظهار داشت: جشنواره رسانه‌ای ابوذر در 7 محور با عناوین عمل انقلابی، آزاد اندیشی، شناخت دشمن، مبارزه با تروریسم، مسائل صنفی خبرنگاران، تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و بوشهر، دو قرن مقاومت در برابر استعمار در قالب عکس، خبر، مصاحبه، مقاله و گزارش برگزار می‌شود.

وی  با تاکید بر افزایش سطح کیفی تولیدات ارسالی به جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر افزود: حضور همه فعالان عرصه رسانه به خصوص فعالان در دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه و سایر موسسه‌های علمی می‌تواند سطح کیفی تولیدات ارسالی در این جشنواره را افزایش دهد.

​مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر بیان کرد:جشنواره رسانه‌ای ابوذر با هدف افزایش تولیدات متناسب با اهداف انقلاب در رسانه‌ها و تقویت روحیه خودباوری بین خبرنگاران انقلابی استان بوشهر برگزار می‌شود.

 نجفی گفت: آثاری که از ابتدای آبان ماه 1395 در یکی از رسانه‌ها منتشر شده و به همراه مشخصات صاحب اثر شامل نام و نام خانوادگی، نام رسانه و شماره تماس به دبیرخانه جشنواره ارسال شود مورد داوری قرار می‌گیرد.

وی افزود:  علاقمندان می‌توانند برای ارسال آثار خود تا 25  آبان ماه 96 به دبیرخانه این جشنواره و یا به آدرس رایانامه basijrasaneh.b@gmail.com اقدام کنند.