سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

سه بازی سه نتیجه کاملا شبیه - نمایش محتوای خبر

 

 

سه بازی سه نتیجه کاملا شبیه

شاهین بوشهر و ذوب آهن اصفهان تاریخ می گوید

سه بازی سه نتیجه کاملا شبیه

تیم شاهین تا کنون و در سالهای اخبر سه بار به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان رفته و در هر سه دیدار سه نتیجه مشابه تساوی یک بر یک بدست آمده است.

مصاف اول لیگ برتر 89-88 :در این دیدار که هدایت شاهین برعهده محمود یاوری بود دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند تک گل شاهینی ها را در آن دیدار مهدی کیانی در دقیقه 61 با ضربه سر به ثمر رساند. تیم با انگیزه شاهین در آن دیدار می توانست برنده بازی باشد اما مهاجمان قدر موقعیت ها را ندانستند.

مصاف دوم لیگ برتر 90-89 :حمید استیلی با اندیشه ای هجومی و با فشار هواداران عرصه را برحریف اصفهانی تنگ کرده بود اما بر خلاف جریان بازی و در یک ضدحمله مهدی رجب زاده برای اصفهانی ها گلزنی کرد . بازیکنان شاهین بوشهر در نیمه دوم فشار را بیشتر کردند تا اینکه سرانجام در دقیقه 71 ایمان حیدری گل تساوی بخش تیمش را به ثمر رساند.

مصاف سوم لیگ برتر 91-90 :در این فصل هدایت شاهین بر عهده حمید درخشان بوشهر در این دیدار مهدی نوری در دقیقه 62 برای شاهین گلزنی کرد و در ادامه محمد احمدپوری که از شاهین به ذوب آهن رفته بود در دقیقه 74 دروازه شاهین را باز کرد تا سومین تساوی یک بر یک نیز رقم بخورد.