جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

سهم درآمدهای وصولی استان بوشهر ۲۳۰۰ میلیارد تومان تعیین شد - نمایش محتوای خبر

 

 

سهم درآمدهای وصولی استان بوشهر ۲۳۰۰ میلیارد تومان تعیین شد

سهم درآمدهای وصولی استان بوشهر ۲۳۰۰ میلیارد تومان تعیین شد

سهم درآمدهای وصولی استان بوشهر ۲۳۰۰ میلیارد تومان تعیین شد

 

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی بوشهر گفت: سهم درآمد وصولی استان بوشهر امسال ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تعیین شد که این رقم در سال قبل به ۲هزار و ۱۸۲ میلیارد تومان رسید.
محمدجواد بیات با بیان اینکه سال قبل بیش از درآمدهای تعیین شده وصول شده اظهار داشت:  درآمد مصوب استان بوشهر در سال قبل یک‌هزار و 827 میلیارد تومان بود که با تلاش دست‌اندرکاران  به 2 هزار و 182 میلیارد تومان افزایش یافت.
وی از 181 میلیارد تومان مازاد درآمد در این استان خبرداد و گفت: درآمدهای وصولی استان بوشهر  نسبت به مصوب قانون 10 درصد و  نسبت به سال ماقبل آن 46 درصد افزایش یافت.
بیات تصریح کرد: این درآمدها مربوط به ارزش افزوده، اشخاص حقوقی غیردولتی، حقوق و مزایای کارمندان دولت و سایر منابع است.
رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی بوشهر با بیان اینکه امسال سهم درآمدهای وصولی استان بوشهر 2300 میلیارد تومان تعیین شده است افزود: سهم درآمد وصولی استان بوشهر امسال 2 هزار و 300 میلیارد تومان تعیین شد که این رقم در سال قبل به  2هزار و 182 میلیارد تومان رسید.
بیات با بیان اینکه ماهانه 200 میلیارد تومان درآمد در استان بوشهر وصول می‌شود گفت: شناسایی مشمولان پرداخت مالیات اعم از افراد حقیقی و حقوقی از مهم‌ترین برنامه‌های امسال است.
وی، از تغییر مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل اشخاص حقیقی از پایان تیرماه به 31 خرداد ماه خبرداد و گفت: به سبب اصلاح قانون مالیات مستقیم زمان ارائه اظهارنامه مالیاتی برای اصناف و مشاغل از تیرماه به خرداد ماه موکول شده که از اصناف درخواست می‌شود در مهلت تعیین شده نسبت به ارائه اظهارنامه اقدام کنند.