سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

سند چشم‌انداز توسعه ورزش استان بوشهر تدوین می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سند چشم‌انداز توسعه ورزش استان بوشهر تدوین می‌شود

سند چشم‌انداز توسعه ورزش استان بوشهر تدوین می‌شود

سند چشم‌انداز توسعه ورزش استان بوشهر تدوین می‌شود

 

سرپرست هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان بوشهر گفت: با مشارکت هیئت‌های ورزشی و ورزشکاران سند چشم‌انداز توسعه ورزش استان بوشهر در بعد قهرمانی و ورزش‌های همگانی تدوین می‌شود.
 سید عزیزالله علوی‌زاده  با تاکید بر توجه به ورزش پایه استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به وجود استعدادهای درخشان ورزشی در استان بوشهر باید به ورزش پایه در این استان توجه جدی شود.
وی از تدوین تقویم ورزشی هیئت شنای استان بوشهر خبر داد و تصریح  کرد: تقویم فعالیت‌های ورزشی هیئت شنای استان بوشهر با رویکرد نگاه ویژه به میزبانی مسابقات کشوری برای ارتقا سطح کیفی شناگران استان بوشهر تدوین شد.
سرپرست هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان بوشهر با اشاره به فعال شدن هیئت‌ شنای شهرستان‌های این استان گفت: هیئت‌های شنای شهرستان‌های استان بوشهر فعال شده که امید است با شناسایی  ورزشکاران مستعد زمینه رونق این ورزش به‌ویژه در رده‌های سنی پایه فراهم شود.
علوی‌زاده با اشاره به تدوین سند چشم‌اندازی توسعه ورزش استان بوشهر افزود: با مشارکت هیئت‌های ورزشی و ورزشکاران سند چشم‌انداز توسعه ورزش استان بوشهر در بعد قهرمانی و ورزش‌های همگانی تدوین می‌شود.
وی با بیان اینکه هیئت شنای استان بوشهر دارای ظرفیت بالایی برای برگزاری مسابقات ملی دارد تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌ها و فضاهای ورزشی در حوزه شنا، این استان می‌تواند میزان مسابقات قهرمان کشوری باشد.
سرپرست هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان بوشهر با اشاره به اینکه رشته نجات غریق از رشته‌های مهم این هیئت است افزود: اکنون بیش از 300 نجات غریق در استان بوشهر فعالیت می‌کند که ضمن نقش مهم این ورزشکاران در عرصه شنا زمینه اشتغال آنان در استخرها و سواحل استان بوشهر فراهم است.