جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

سعید مفتخر سرمربی تیم فوتبال ایران‌جوان بوشهر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

سعید مفتخر سرمربی تیم فوتبال ایران‌جوان بوشهر شد

مدیرعامل باشگاه ایران‌جوان بوشهر گفت: به سبب نتایج ضعیف محمود خرمزی سرمربی تیم فوتبال ایران‌جوان بوشهر استعفای وی پذیرفته و سعید مفتخر به عنوان سرمربی این تیم معرفی شد.

سعید مفتخر سرمربی تیم فوتبال ایران‌جوان بوشهر شد

 

جعفر پورکبگانی در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه برای صعود تیم ایران‌جوان بوشهر بوشهر  تلاش و برنامه‌ریزی می‌شود اظهار داشت: تیم ایران ‌جوان بوشهر دارای ظرفیت بالایی  است که برای صعود این تیم به لیگ برتر تمام تلاش خود را بکار می‌گیریم.
وی با بیان اینکه اعضای کادر فنی جدید تیم ایرانجوان بوشهر معرفی شدند تصریح کرد: به سبب نتایج ضعیف محمود خرمزی سرمربی تیم فوتبال ایران‌جوان بوشهر با  استعفای وی موافقت و سعید مفتخر بعنوان سرمربی جدید تیم فوتبال ایرانجوان معرفی شده است.
مدیرعامل باشگاه ایرانجوان بوشهر با بیان اینکه سرمربی جدید این تیم دستیاران خود را تعیین کرده است افزود:  حمید محمدی و داریوش مرشدی دو تن از بازیکنان سابق تیم ایرانجوان بوشهر به عنوان دستیاران سرمربی جدید تعیین شده است.
پورکبگانی با تاکید بر حمایت مالی از تیم ایرانجوان بوشهر گفت: امیدواریم با جذب حمایت مالی مناسب، درایت کادرفنی و هواداران بتوانیم تیم ایرانجوان به جایگاه مطلوب در لیگ دسته یک  دست یابد.