جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

سرمایه‌گذاری ۱.۳ میلیون یورویی در راه‌اندازی کارخانه لامپ کم مصرف - نمایش محتوای خبر

 

 

سرمایه‌گذاری ۱.۳ میلیون یورویی در راه‌اندازی کارخانه لامپ کم مصرف

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: با تامین و پرداخت تسهیلات ۱.۳ میلیون یورویی نخستین واحد تولیدی اقتصاد مقاومتی استان بوشهر افتتاح شد.

سرمایه‌گذاری ۱.۳ میلیون یورویی در راه‌اندازی کارخانه لامپ کم مصرف

 

 سید حسین حسینی‌محمدی با اشاره به ویژگی‌های این کارخانه اظهار داشت: شرکت صنایع نارون لیان تولیدکننده انواع لامپهای روشنایی از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه تولید لامپ‌های رشته‌ای و همچنین مونتاژ لامپ کم مصرف در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر آغاز کرده است. 
وی با بیان اینکه این کارخانه در راستای تحقق طرح‌های اقتصاد مقاومتی راه‌اندازی شده تصریح کرد: در راستای طرح‌های اقتصاد مقاومتی هم‌اکنون  کارخانه تولید تیوب لامپ کم مصرف بصورت تمام پیچ برای نخستین بار در ایران افتتاح شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه این کارخانه در کشور برای نخستین  با نسبت به تولید تیوب لامپ کم مصرف بصورت تمام پیچ اقدام می‌کند خاطر نشان کرد: هم اکنون این شرکت در راستای تولید کامل لامپ کم مصرف شامل تیوب، قسمتهای پلاستیکی و بالاست راه انداز الکترونیکی آن اقدام کرده که در مرحله نخست راه اندازی خط تولید تیوب لامپ کم مصرف بصورت تمام آغاز شده است.
حسینی محمدی با بیان اینکه کارخانه یاد شده در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع  ساخته شده گفت: سالن تولید این کارخانه به مساحت 3 هزار و 600 متر مربع  است.
وی میزان تولید این محصول را افزون بر 2.5 میلیون عدد  تیوب لامپ کم مصرف از 9 وات تا 40 وات  در سال و در یک شیفت کاری 10 ساعته عنوان کرد و افزود: سرمایه گذاری انجام پذیرفته شامل 1.3 میلیون یورو برای ماشین آلات از طریق تسهیلات بانک صنعت و معدن و 35 ملیارد ریال سرمایه آورده شده توسط شرکت نارون لیان برای کارهای ساختمانی، تأسیساتی است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه در مجموع 85 ملیارد ریال در راه‌اندازی این کارخانه سرمایه‌گذاری شده اظهار داشت: تولید تیوب لامپ کم مصرف بصورت تمام پیچ کامل برای نخستین بار است که در ایران انجام  می‌شود و تعداد اشتغالزایی در تولید نهایی این کارخانه 75 نفر است.