جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

سرشاخه‌‌ اصلی توزیع‌کننده مواد مخدر در ‌بوشهر دستگیر شد‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

سرشاخه‌‌ اصلی توزیع‌کننده مواد مخدر در ‌بوشهر دستگیر شد‌

فرمانده انتظامی بوشهر گفت: در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در نقاط آلوده ، مناطق حاشیه شهرها، تفرجگاه‌ها و پارک‌های محله‌ای شهرستان بوشهر ۱۱۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و۱۹۷ ‌قاچاقچی دستگیر شد.

سرشاخه‌‌ اصلی توزیع‌کننده مواد مخدر در ‌بوشهر دستگیر شد‌

 

سرهنگ ابراهیم عرب‌زاده از دستگیری توزیع کننده مواد مخدر در بوشهر خبرداد و اظهار داشت: مردی 35 ساله‌ای و یکی از سرشاخه‌های اصلی توزیع‌کننده مواد مخدر در شهر بوشهر دستگیر شد.
وی با بیان اینکه از این قاچاقچی 12 کیلوگرم موادمخدر کشف شد تصریح کرد: این قاچاقچی در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی پس از اقدامات پلیسی و اطلاعاتی شناسایی و دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر تصریح کرد: ماموران کلانتری 11 بوشهر در یک عملیات غافلگیرانه این متهم را در خیابان طالقانی متوقف، در بازرسی از خودرو وی مقدار 12 کیلوگرم تریاک و حشیش کشف کردند.
عرب‌زاده با بیان اینکه طرح ارتقا امنیت اجتماعی در نقاط آلوده، مناطق حاشیه شهرها، تفرجگاه‌ها و پارک‌های محله‌ای شهرستان بوشهر با جدیت و به صورت مستمر اجرا شده است خاطرنشان کرد: در نتیجه اجرای این طرح در سه ماه نخست امسال 111 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و 197 نفر قاچاقچی، خرده فروش و مصرف کننده مواد در سطح شهرستان بوشهر دستگیر و تحویل مرجع قضایی شده است.