جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

سخنرانی ویژه دهه فجر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سخنرانی ویژه دهه فجر

Loading the player...

حجت الاسلام و المسلیمن علی سعیدی در مراسم بزرگداشت ۱۲ بهمن در بوشهر گفت: مشکل اصلی جهان اداره آن به دست ائمه کفر (آمریکا و اسرائیل) است نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آئین نخستین روز از دهه فجر انقلاب و سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن اظهار کرد: امروز انقلاب ملت ایران با هدایت های هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، در بهترین شرایط خودش قرار دارد..

وی گفت: نظام انقلاب اسلامی، یک نظام دینی است و مبتنی بر ارزش‌های دینی بنا نهاده شده است و همه آحاد و اقشار مردم در به بار نشستن این انقلاب نقش داشتند.

وی با اشاره به حضور پرشکوه مردم در صحنه‌های انقلاب گفت: نفوذ ما در خاورمیانه بسیار گسترده‌ای است و مرزهای انقلاب اسلامی ایران به سواحل مدیترانه رسیده است.وی در ادامه افزود: حضور مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه، هم می‌تواند جنبه بازدارنده باشد و حمایت از ملت مستضعف باشد و هم پاسخی باشد که کسانی که می‌گویند مردم از انقلاب فاصله گرفتند.

در ابتدای این آئین حجت‌الاسلام بحرانی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر اظهار کرد: بیش از 2 هزار برنامه ویژه دهه فجر امسال برگزار خواهد شد.

در ادامه محمد جواد حمیدی‌فرد، از مبارزین انقلابی بوشهر به بیان خاطرات و رویدادهای اوایل انقلاب پرداخت.

 

{gallery}sima/barnameha/s-bahman{/gallery}