سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

ستاد انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی اواخر آذرماه تشکیل می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ستاد انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی اواخر آذرماه تشکیل می‌شود

قائم‌مقام وزیر کشور گفت: با حکم وزیر کشور ستاد انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی از اواخر آذر تشکیل می‌شود.

ستاد انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی اواخر آذرماه تشکیل می‌شود

 

 محمدحسین مقیمی در جمع خبرنگاران در عسلویه، با اشاره به اینکه گردهمایی فرماندهان و بخشداران در عسلویه با 5 اولویت کاری برگزار شده است، اظهار داشت: فعالیت‌های فرمانداران و بخشداران براساس 5 اولویت کاری مهم از جمله گفتمان اقتصاد مقاومتی بررسی می‌شود.
وی با تأکید بر آمادگی فرمانداران برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی سال آینده تصریح کرد: ستاد انتخابات کشور با حکم وزیر کشور از اواخر آذرماه تشکیل می‌شود و فعالیت‌های این وزارتخانه در این عرصه فعال می‌شود.
قائم مقام وزیر کشور با بیان اینکه در نشست کمیسیون کارگری در عسلویه مسائل مختلف در حوزه پارس‌جنوبی بررسی شد، افزود: در منطقه پارس‌جنوبی بیش از 60 هزار نفر مشغول به‌کار هستند که مسائل و مشکلات مختلف کارگری در این حوزه بر اساس گزارشات ارائه شده بسیار کم است.
مقیمی با تأکید بر استفاده از تجربیات انتخابات گذشته برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی سال آینده خاطرنشان کرد: در حال بررسی نقاط ضعف و قوت انتخابات هفتم اسفندماه برای اجرای موفق انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی هستیم که با بررسی نقاط ضعف و قوت انتخابات پر شور و پرباری داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه استانداران تلاش وافری برای تحقق اهداف دولت دارند تصریح کرد: همه استانداران تلاش می‌کنند برنامه دولت بر اساس تکالیف انجام شده اجرایی کنند.
قائم مقام وزیر کشور با تأکید بر توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی و تصمیم‌گیری در این عرصه‌ها بیان کرد: استانداران نقش مهمی در رسیدگی و حل مشکلات فرهنگی و اجتماعی دارند.
مقیمی افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده سیاست‌های اقتصاد مقاومتی براساس منویات رهبر معظم انقلاب با موفقیت در حال اجراست که امیدواریم به اهداف تبیین شده دست یابیم.