سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

ستاد اقتصاد مقاومتی اشتغال نیروهای بومی در پارس‌جنوبی تشکیل می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ستاد اقتصاد مقاومتی اشتغال نیروهای بومی در پارس‌جنوبی تشکیل می‌شود

معاون استاندار بوشهر گفت: ستاد اقتصاد مقاومتی هفته آینده در مجموعه پارس‌جنوبی در زمینه اشتغال نیروهای بومی تشکیل می‌شود.

ستاد اقتصاد مقاومتی اشتغال نیروهای بومی در پارس‌جنوبی تشکیل می‌شود

 

فتح‌الله حقیقی درنشست با مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید با اشاره به فعالیت ستاد اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر اظهار داشت: ستاد اقتصاد مقاومتی استان با راهبرد رهبر انقلاب به ریاست استاندار با هدف توسعه این استان در ابعاد مختلف اقتصادی فعال است که ایجاد سرمایه‌گذاری و به‌وجود آوردن زمینه اشتغال پایدار از مولفه‌های شاخص این ستاد است.
وی با اشاره به ورود ستاد اقتصاد مقاومتی در زمینه اشتغال افزود: ستاد اقتصاد مقاومتی در بحث اشتغال نیروهای بومی استان در پارس جنوبی جدی است و به همین منظور جلسات مقدماتی این موضوع در ستاد تشکیل شده که از هفته آینده با حضور در پارس جنوبی پیگیری این موضوع بصورت جدی در دستور کار ستاد قرار دارد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی در هفته آینده در مجموعه پارس جنوبی بیان کرد: با راه‌اندازی ستاد اقتصاد مقاومتی اشتغال در منطقه پارس جنوبی زمینه اشتغال بومی در این منطقه نسبت به گذشته بصورت جدی‌تر دنبال می‌کند.
وی با اشاره بر تاکید استاندار بوشهر بر بحث اشتغال و رفع موانع تولید و توسعه صنعتی در استان ابراز امیدواری کرد: تا پایان امسال بتوانیم گزارش شایسته‌ای از میزان اشتغال پایدار بومی و توسعه و بهبود فضای کسب و کار در استان به مردم ارائه دهیم.