سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

سال آینده در استان بوشهر سال کارآفرینی است - نمایش محتوای خبر

 

 

سال آینده در استان بوشهر سال کارآفرینی است

سال آینده در استان بوشهر سال کارآفرینی است

مصطفی سالاری ظهرامروز در آخرین نشست هم اندیشی توسعه و اشتغال روستایی استان بوشهر در بخش بندرریگ شهرستان گناوه با اشاره به نقش مهم این نشست‌ها در تحقق مطالبات مردم اظهار داشت: با توجه به اینکه در این نشست‌ها مشکلات مردم از زبان خودشان بیان می‌شود رضایت کننده است که پس از دسته بندی کارشناسی در تصمیم‌گیری‌ها و تخصیص بودجه تاثیرگذار است.

وی با اظهار خرسندی از تسریع پروژه‌های عمرانی و گردشگری در روستاهای استان بوشهر گفت:سال آینده در استان بوشهر به عنوان سال کارآفرینی و  تصویب پروژه‌ها با نگاه اشتغال‌زایی است.

سالاری با تاکید بر حمایت از کارآفرینان در عرصه‌های مختلف بیان کرد: هر اقدامی که به کارآفرینی و اشتغال و درآمدزایی منجر شود مورد حمایت قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه بندر ریگ دارای ظرفیت بالایی اقتصادی و تجاری است گفت: شناسایی ظرفیت‌ها برای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی کوچک و متوسط در روستاها مورد توجه قرار دارد که در این حوزه نقش دهیاران بسیار مهم و موثر است.

استاندار بوشهر ایجاد زیرساخت‌های گردشگری و حمایت از سرمایه‌گذاران این عرصه را مشروط به درآمدزا و اشتغال‌زا برای مردم دانست.

سالاری تاکید کرد: باید ظرفیت‌های موجود برای اشتغال در مناطق روستایی مورد توجه مسئولان قرار بگیرد و در این مسیر مردم خودشان کمک کنند.

در این نشست با ساخت دبستان چهار روستایی، زمین چمن پوزگا، زمین والیبال روستاهای گوابین و کوهک، حمایت از طرح گردشگری جزیره جنوبی موافقت شد.