سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

سارق مأمورنما در حین سرقت در بوشهر دستگیر شد - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سارق مأمورنما در حین سرقت در بوشهر دستگیر شد

سارق مأمورنما در حین سرقت در بوشهر دستگیر شد

سارق مأمورنما در حین سرقت در بوشهر دستگیر شد

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: فردی که تحت عنوان پلیس با اسلحه کمری بدلی در شهر بوشهر اخاذی و اقدام به سرقت می‌کرد دستگیر شد.

سرهنگ ابراهیم عرب‌زاده با بیان اینکه امنیت این شهر بسیار مطلوب است، اظهار داشت: وضعیت امنیت و احساس امنیت در بوشهر بسیار مطلوب است و تعامل و همکاری مردم با پلیس سبب ارتقای امنیت در این شهرستان شده است.

وی از دستگیری سارق مأمورنما در حین سرقت در بوشهر خبر داد و افزود: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی110 مبنی بر اخاذی تحت عنوان مأمور پلیس به‌وسیله راننده یک دستگاه خودروی پراید پلیس امنیت عمومی شهرستان بوشهر با اجرای طرحی ویژه خودروی موصوف را در خیابان ساحلی شهر بوشهر در حین اخاذی از یک زن و مرد شناسایی، توقیف و راننده آن را دستگیر کرد.

رئیس پلیس بوشهر افزود: متهم دستگیر شده که "الف.م." نام داشت ضمن اعتراف به سرقت و اخاذی از وی یک قبضه اسلحه کلت کمری بدلی که برای ترساندن طعمه‌های خود از آن استفاده می‌کرد و مقادیری وجه نقد سرقتی کشف شد.

عرب‌زاده با اشاره به دستگیری زن سارق سابقه‌دار در محله شنبدی بوشهر اضافه کرد: این زن به‌اتفاق همدست یک مرد اقدام به سرقت ام.پی.تری، میکروفون و دوعدد صندوق نذورات اماکن متبرکه کرده بود که وی نیز دستگیر و تمامی اموال مسروقه از منزلش کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر ابراز کرد: با دستگیری سارقی به‌هویت "ع.ز." به‌وسیله گشت کلانتری 11 بوشهر این متهم به 6 فقره سرقت قطعات خودرو و 3 فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کرد که در بازرسی از مخفیگاه وی بخشی از اموال مسروقه کشف و به مال‌باختگان تحویل  شد.

به‌گفته عرب‌زاده گشت انتظامی کلانتری 14 تنگک سارقی به‌هویت "ت.ه."را دستگیر کرد که تاکنون به 20 فقره سرقت سیم برق اعتراف کرده است.