سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

ساخت درمانگاه تخصصی غربالگری برای بیماران سرطانی - نمایش محتوای خبر

 

 

ساخت درمانگاه تخصصی غربالگری برای بیماران سرطانی

ساخت درمانگاه تخصصی غربالگری برای بیماران سرطانی

ساخت درمانگاه تخصصی غربالگری برای بیماران سرطانی

 

مدیر عامل مجمع خیران سلامت بوشهر به کمک ۷ میلیارد تومانی خیران سلامت در استان اشاره کرد و گفت: در دو سال خیران سلامت ۷۰ میلیارد ریال پرداخت کرده‌اند که در توسعه زیرساخت‌های درمانی این استان هزینه شده است.

علیرضا صفایی  در نشست با خیران سلامت در استان بوشهر با بیان اینکه این استان در بعد درمانی نسبت به دیگر مناطق از مشکلات عدیده‌ای برخوردار است اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مشکلات درمانی در استان بوشهر نبود زیرساخت‌های درمانی  است که در این حوزه خیران در ساخت مراکز درمانی اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی، نقش مهم خیران سلامت در ارتقا سطح کمی و کیفی خدمات بهداشتی و درمانی  مهم دانست و تصریح کرد: جذب خیران حوزه سلامت از پایه‌های اساسی توسعه استان بوشهر به وی‍ژه در بخش بهداشت و درمان محسوب می‌شود.

مدیر عامل مجمع خیران سلامت استان بوشهر با تاکید بر جلب مشارکت گسترده خیران در مناطق محروم  استان بوشهر بیان کرد: شناسایی افراد خیر و زمینه سازی برای جذب همکاری آنان در مجموعه خیران حوزه سلامت و بهداشت، نقش مهم و موثری در رشد و گسترش سطح خدمات بهداشتی و درمانی استان بوشهر دارد.

صفایی به کمک 7 میلیارد تومانی خیران سلامت در استان بوشهر اشاره کرد و گفت: در دو سال خیران سلامت 70 میلیارد ریال پرداخت کرده‌اند که در توسعه زیرساخت‌های درمانی این استان هزینه شده است.

وی افزود: خیران سلامت در استان بوشهر 16 هزار متر مربع  زمین  برای ساخت مراکز درمانی در اختیار این مجمع قرار دادند تا صرف امور سلامت مردم شود.

مدیر عامل مجمع خیران سلامت استان بوشهر از ساخت درمانگاه تخصصی غربالگری برای بیماران سرطانی  در بوشهر خبر داد و گفت: این درمانگاه با اعتبار مردمی اولیه 30 میلیارد ریال در حال ساخت است که 5 درصد پیشرفت دارد وطی 18 ماه به پایان می‌رسد.

صفایی با بیان اینکه این درمانگاه تخصصی در زمینی به مساحت یک‌هزار و 600 مترمربع در حال ساخت است افزود: 50 درصد از اعتبار این درمانگاه تخصصی را دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و بخش دیگر مجمع خیران سلامت استان بوشهر تامین می‌کنند.

وی با اشاره به مشارکت خیران در ساخت مجتمع اجرای طرح مهمانسرای بیمار در بوشهر، از مشارکت خیران سلامت برای ایجاد دو مرکز امداد جاده‌ای وشش خانه بهداشت در استان بوشهر خبر داد.