جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

ساحل شهر دلوار پاکسازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

ساحل شهر دلوار پاکسازی شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: با مشارکت مسئولان و دانش آموزان مقطع ابتدایی و شماری از کارکنان اداره‌ها، محدوده ساحل شهر دلوار تنگستان پاک ‌سازی شد.

ساحل شهر دلوار پاکسازی شد

 

علی نگین تاجی افزود: با توجه به افزایش گردشگری و تولید بیشتر زباله و آلاینده‌ها پاکسازی محیط ‌زیست و جلوگیری از آلودگی آن امروزه بصورت اولویتی مهم درآمده که در این ارتباط اقدام به طراحی و اجرای برنامه پاکسازی و جمع‌آوری زباله‌ها از ساحل زیبای شهر دلوار شد.
وی با بیان اینکه یکی از نعمت‌های خداوند داشتن محیط‌ زیست سالم و پاک است بیان کرد: آلودگی آبها، دفع غیربهداشتی زباله و استفاده بی ‌رویه از سم های کشاورزی از جمله مهمترین معضلات زیست ‌محیطی محسوب می شود.
نگین تاجی اضافه کرد: در این ارتباط عملیات پاک‌ سازی ساحل شهر دلوار با مشارکت گسترده دانش آموزان، مسئولان، کارکنان اداره‌های بخش دلوار و هماهنگی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان تنگستان و مرکزخدمات جامع سلامت شهدای شهر دلوار برگزار شد.
وی همچنین بر ضرورت اهمیت محیط ‌زیست و نقش آن در سلامتی مردم تأکید و اظهار کرد: انتظار است اقدام برای جمع آوری زباله در تمامی سواحل شهرستان که پذیرای مسافران و گردشگران است درقالب یک فرهنگ نهادینه شود.
در این آئین علاوه بر خواندن دعای زیارت عاشورا از پاکبانان نمونه شهر دلوار تجلیل شد