سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

ساحل سلامت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ساحل سلامت

 برنامه ی ساحل سلامت با هدف آگاه سازی مردم در زمینه های مختلف سلامت و بهداشت با نیت آگاه سازی و ارتقاء سطح دانش عمومی مردم نسبت به بیماریها و راههای تشخیص , پیشگیری ,و درمان آنها تهیه میشود.به منظور دستیابی به هدف مذکور در این برنامه از کارشناسان و پزشکان مجرب دعوت میشودتا به موضوعات مربوطه بپردازند.

این برنامه به مدت 60 دقیقه  سه شنبه ساعت 10:00صبح  پخش میگردد که شامل آیتم هایی از جمله گزارش , آیا می دانید , حرف آخر , پلاتو مجری و گزارشگر , گزارش پزشکی ..... میباشد .

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

عوامل تولید: 

تهیه کننده : سمیره جمالی

دستیار : مهدی امانی

تصویر بردار : رکنی , علی جهدکار

تدوین :مهرداد محقق

 

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برنامه ی ساحل سلامت خیلی مفیده از مجری و دکترها... رویا پوراحمد ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ ۱۲:۱۳
برنامه ی ساحل سلامت را از شبکه ی بوشهر می بینم از... رویا پوراحمد ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ ۱۰:۵۱

رویا پوراحمد
برنامه ی ساحل سلامت خیلی مفیده از مجری و دکترها وعوامل برنامه کمال سپاس را دارم..و یک سوال اگه میشه از مجری عزیز می خواستم از دکتر بپرسندجوابشو
پدرم چندماه پیش دچار سکته قلبی شدند با48سال سن و بالای85کیلو وزن و آنژیوکردند. مدت زیادی است ایشون بیماری تنفسی هم دارند.چندسال هست به شدت به دلیل سیاتیک نمی توانند حتی چند دقیقه راه بروند یا رانندگی بیش از چند دقیقه باعث بی حسی پای ایشون میشه و کمردرد و به خصوص پادرد بیش از حد در این چند سال و شدت بی حسی پاهاشون باعث شده تصمیم به جراحی بگیرند ولی ما اعضای خانواده نگرانیم عمل جراحی تاثیر خوب نگذارد و یا باعث بدتر شدن وضعیت ایشون شه نظر دکتر چیه آیا جراحی راه حله و خوب میشن؟
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ ۱۲:۱۳
رویا پوراحمد
برنامه ی ساحل سلامت را از شبکه ی بوشهر می بینم از مجری و دکترها و دستندرکاران برنامهی ساحل سلامت سپاس فراوان دارم ایام به کامتون
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ ۱۰:۵۱