سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

زیارت پیامبر اکرم از راه دور در دیر بوشهر برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

زیارت پیامبر اکرم از راه دور در دیر بوشهر برگزار شد

همزمان با سالروز رحلت جانگداز خاتم الانبیا حضرت محمد (ص ) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) زیارت پیامبر اکرم از راه دور در مسجد فاطمه زهرا (س) شهر دیر استان بوشهر برگزار شد

زیارت پیامبر اکرم از راه دور در دیر بوشهر برگزار شد

در این آیین که روز دوشنبه برگزار شد، مشاور رئیس و مدیر حوزه ریاست شورای سیاست گذاری ائمه جمعه سراسر کشور گفت: پیامبر اسلام فقط پیامبر مسلمانان نبود بلکه برای بشریت بود.
حجت الاسلام سید محمد رضا طباطبایی نسب افزود: پیامبر اسلام(ص) انسان جامع و کامل بود و اکنون هم بشریت دنبال الگوی کامل و جامع است.
این مسئول فرهنگی با اشاره به داشتن روحیه انقلابی در جامعه اضافه کرد: پیامبر اسلام (ص) و امام خمینی (ره) روحیه انقلابی داشتند.
طباطبایی نسب گفت: اکنون مقام معظم رهبری با روحیه انقلابی در برابر زیاده خواهی های آمریکا ایستاده است و ملت هم زیر بار ذلت یزیدی آمریکا نخواهد رفت.
وی روحیه انقلابی را در مقابله با روحیه ذلت دانست و ادامه داد: روحیه ای که با آمریکا کنار بیاید روحیه ذلت و خواری و روحیه انقلابی باعث رشد و ثبات در کشور می شود.
دراین آیین حجت الاسلام سید محمد کراماتی به قرائت زیارت نامه رسول اکرم (ص) و در عزای رحلت پیامبراسلام (ص) وشهادت امام حسن مجتبی (ع) به روضه خوانی پرداخت.
شهرستان دیربا 54 هزار نفر جمعیت در جنوب استان بوشهر واقع است.