جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

زن سارق طلاجات در بوشهر شناسایی و دستگیر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

زن سارق طلاجات در بوشهر شناسایی و دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: با تلاش ماموران انتظامی بوشهر زن سارق طلاجات در بوشهر شناسایی و دستگیر شد.

زن سارق طلاجات در بوشهر شناسایی و دستگیر شد

 

 

 سرهنگ ابراهیم عرب‌زاده در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه امنیت مطلوبی در بوشهر حاکم است، اظهار داشت: با مشارکت و همراهی مردم امنیت و احساس امنیت در بوشهر برقرار است به‌گونه‌ای هیچ جرمی از چشمان تیزبین پلیس غافل نمی‌ماند.
وی از دستگیری سارق طلا در بوشهر خبرداد و تصریح کرد:  خانم سارقی که با ارائه طرح دوستی زیورآلات و طلاجات یک خانوار بوشهری به سرقت برده بود شناسایی و دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر سن این زن سارق را 33 ساله اعلام کرد و افزود: این سارق که به سرقت طلاجات خانوار بوشهری اعتراف کرد اموال سرقتی را به شیراز منتقل کرده بود.
 عرب زاده با بیان اینکه با اعزام ماموران پلیس به شیراز مقدار 203 گرم طلای مسروقه کشف و به مالباخته تحویل شد، از متلاشی شدن یک باند سرقت موتورسیکلت در بوشهر خبرداد و افزود: با تلاش ماموران انتظامی بوشهر با متلاشی شدن یک باند سارقان موتور سیکلت در عالیشهر بوشهر 4 نفر دستگیر و 10 دستگاه موتورسیکلت کشف شد.
وی با بیان اینکه کشف جرائم در  بوشهر افزایش یافته است، افزود: بروز جرائم خشن با حضور مقتدر پلیس در صحنه جرم کاهش یافته به‌گونه‌ای که هیچ ناامنی از چشم پلیس دور نمی‌ماند و با مجرمان در کوتاه‌ترین زمان برخورد قاطع می‌شود.
رئیس پلیس شهرستان بوشهر با تاکید بر ناامن بودن فضای شهرستان بوشهر برای مخلان امنیت و سارقان گفت: پلیس به‌طور شبانه‌روز با تعامل و مشارکت شهروندان بوشهری زمینه شناسایی مخلان و مجرمان فراهم آورده به‌گونه‌ای که تمامی مجرمان مورد رصد پلیس قرار دارند.