سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

زنگ استکبارستیزی در مدرسه های استان بوشهر نواخته شد - نمایش محتوای خبر

 

 

زنگ استکبارستیزی در مدرسه های استان بوشهر نواخته شد

در آئینی همزمان با سراسر کشور، زنگ استکبارستیزی به مناسبت روز 13 آبان در مدرسه های استان بوشهر نواخته شد

زنگ استکبارستیزی در مدرسه های استان بوشهر نواخته شد

 جانشین سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر روز چهارشنبه در این آئین درهنرستان آزادگان بوشهر گفت: 13آبان یادآور حماسه، ایثار و فداکاری دانش آموزانی است که برای حفظ انقلاب اسلامی با رشادت جان خود را فدای اسلام و انقلاب کردند.
سرهنگ غلامرضاشهابی افزود: در این روز حوادث مهمی رخ داد که قیام بر ضد ظالمان و تبعید رهبر انقلاب، شهادت دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی از برجسته ترین آنها است.
وی با بیان این که ملت ایران هرگز تسلیم استکبار نمی شوند، تصریح کرد: 13 آبان امسال پرشورتر و با شکوه تر از سال های گذشته با حضور دانش آموزان برگزار می شود.
جانشین سپاه مالک اشتر اظهار کرد: پیام روز 13 آبان عدم سلطه پذیری ملت ایران دربرابر زورگویان و استکبار است و راه مقاومت و مبارزه با استکبار با تمام قدرت ادامه می یابد.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر نیز گفت: استان بوشهر دارای 471شهید دانش آموز است و تلاش می شود با برگزاری برنامه های مختلف نوجوانان را با روحیه،هدف و راه شهدا آشنا شوند.
سیروس فتحی افزود: همانگونه که شهدا در هشت سال دفاع مقدس برای کشورجان خود را فدا کردند امروز نیز دانش آموزان در عرصه های مختلف فرهنگی،علمی،دینی و ورزشی می توانند تاثیر گذار باشند.
یادآور می شود امسال زنگ استکبار ستیزی از سوی مادر شهید شهرام مجاهدی دانش آموزی که زمان شهادت 14 سال داشت نواخته شد.