جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

زمینه حضور حداکثری مردم استان بوشهر در انتخابات فراهم است - نمایش محتوای خبر

 

 

زمینه حضور حداکثری مردم استان بوشهر در انتخابات فراهم است

زمینه حضور حداکثری مردم استان بوشهر در انتخابات فراهم است

 عبدالکریم گراوند ظهر امروز در  نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با بیان اینکه رعایت مُر قانون در همه مراحل انتخابات از تاکید ستاد انتخابات است اظهار داشت: رعایت مُر قانون در همه عرصه انتخابات، مشارکت حداکثری و امنیت انتخابات از اولویت‌های عرصه انتخابات است.

وی با بیان اینکه تکمیل مکارم اخلاقی مهم‌ترین هدف بعثت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) است خاطر نشان  کرد: رعایت اخلاق در همه عرصه‌ها به ویژه انتخابات از الزامات است چراکه تحقق این مهم در راستای اهداف بعثت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) است.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر با تاکید بر ضرورت  حضور حداکثری در عرصه انتخابات افزود: مشارکت گسترده مردم در انتخابات در عرصه ملی و بین المللی مصونیت بخش انقلاب و امنیت در همه بخش‌ها است که رعایت اخلاق باید سرلوحه کاندیداها، ستادها و هواداران نامزهای انتخاباتی قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه زمینه حضور حداکثری مردم استان بوشهر در انتخابات فراهم است تصریح کرد:برای برگزاری انتخابات سالم، قانونمند، رقابت سالم کاندیداها و زمینه حضور حداکثری مردم استان بوشهر در انتخابات همه امکانات و تجهیزات مورد نظر تامین شده است.

گراوند با بیان اینکه انتخاب اصلح با حضور حداکثری آثار و برکات مهمی برای کشور دارد تاکید کرد:  حضور پرشور و حداکثری مردم در این عرصه سیاسی اجتماعی، سبب انتخاب اصلح در عرصه ملی  می‌شود و در عرصه بین المللی نیز نشان دهنده علاقه مردم به نظام است.

وی، توجه به منافع ملی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری را از ملزومات دانست و تصریح کرد: انتخابات، یک پروژه ملی است که امنیت نظام، امنیت ملی و امنیت محلی و منطقه‌ای در انتخابات به منصه ظهور می‌رسد.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر با تاکید بر پرهیز از برنامه‌های اختلاف برانگیز گفت: انتظار می‌رود نامزدها و هواداران آنان در ستادهای انتخاباتی و فضاهای تبلیغاتی، اخلاق را سرلوحه کار خود قرار دهند و ا ایجاد اختلاف بپرهیزند چراکه آسیب‌های اجتماعی در پی دارد.

گراوند تاکید کرد: مشارکت پرشور مردم در انتخابات سبب می‌شود کسانی که  با نظام اسلامی ایران دشمنی دارند سر تعظیم در برابر ملت فرود آورند.