جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

زلزله ۴.۶ریشتری در وحدتیه دشتستان خساراتی نداشت - نمایش محتوای خبر

 

 

زلزله ۴.۶ریشتری در وحدتیه دشتستان خساراتی نداشت

فرماندار دشتستان گفت: زلزله‌ای به‌بزرگی ۴.۶ ریشتر شهر وحدتیه در شهرستان دشتستان را لرزاند که خوشبختانه خسارات و تلفاتی نداشته است.

زلزله ۴.۶ریشتری در وحدتیه دشتستان خساراتی نداشت

 

ارسلان زارع با بیان اینکه ساعت 8 و 39 دقیقه صبح امروز زلزله‌ای با قدرت 4.6 ریشتر شهر وحدتیه و مناطق اطراف را لرزاند اظهار داشت: پس از وقوع زمین‌لرزه کارشناسان و امدادگران به محل وقوع حادثه اعزام شدند.
وی با اعلام اینکه این زمین‌لرزه خسارات و تلفاتی نداشته است تصریح کرد: شهرستان دشتستان با داشتن امدادگران در حوزه‌های مختلف ستاد بحران آماده مقابله با هرگونه حوادث احتمالی ناشی در شهرستان دشتستان است.
وی با ابراز اینکه این زلزله در 16کیلومتری وحدتیه روی داده است، گفت: پس از وقوع زمین‌لرزه نیروهای امدادی به محل وقوع زمین‌لرزه اعزام شدند.
فرماندار دشتستان با بیان اینکه این زمین‌لرزه در عمق 9کیلومتری زمین رخ داده است اضافه کرد: این زمین‌لرزه با عرض جغرافیایی 29.37 و طول جغرافیایی 51.34 به وقوع پیوسته است.
زارع با یادآوری اینکه امسال تاکنون 8 زمین‌لرزه در دشتستان رخ داده است، گفت: این شهرستان در خط زمین‌لرزه قرار دارد که بر این اساس نیروهای امدادی در تمامی شهرهای دشتستان مستقر و آماده‌باش هستند.