جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

رونمایی از «فیلم سینمایی ُنه و پنج دقیقه» همزمان با سالگرد شهادت سرلشکر خلبان یاسینی - نمایش محتوای خبر

 

 

رونمایی از «فیلم سینمایی ُنه و پنج دقیقه» همزمان با سالگرد شهادت سرلشکر خلبان یاسینی

رونمایی از «فیلم سینمایی ُنه و پنج دقیقه» همزمان با سالگرد شهادت سرلشکر خلبان یاسینی

 

صدا و سیمای مرکز بوشهر همزمان با بیست و دومین سالگرد شهادت سرلشکر خلبان سید علیرضا یاسینی از «فیلم سینمایی ُنه و پنج دقیقه» رونمایی می کند.

سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اعلام این خبر گفت: فیلم سینمایی ُنه و پنج دقیقه محصول شبکه تلویزیونی بوشهر و به طور کامل با امکانات و تجهیزات و با هنرمندی برنامه سازان و هنرمندان بوشهری تولید شده است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره بیش از 270  خلبان شهید و 60 آزاده خلبان دوران دفاع مقدس افزود: فیلم سینمایی ُنه و پنج دقیقه با بیشترین حجم جلو ه های ویژه و خاص عملیات هوایی همزمان چهار فروند هواپیمای میگ و بازسازی انفجار صحنه های جنگی آزادسازی خرمشهر نگاهی جذاب به نقش رشادتهای خلبانان شهید بویژه سرلشکر خلبان شهید سید علیرضا یاسینی و سایر خلبانان پایگاه ششم شکاری بوشهر در دوران دفاع مقدس دارد .

وی گفت:  فیلم سینمایی نه و پنج دقیقه به مدت 90 دقیقه و به نویسندگی و کارگردانی مسعود نجف پور بوشهری پانزدهم دیماه همزمان با بیست و دومین سالگرد شهادت شهید یاسینی رونمایی و نوزدهم بهمن ماه به مناسبت روز نیروی هوایی از شبکه های سراسری رسانه ملی پخش می شود .

سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با قدردانی از فرمانده هان پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی گفت : در مراسم رونمایی از فیلم سینمایی نه و پنج دقیقه از همسر و فرزندان شهید یاسینی تجلیل و نشان رسانه ای ایثار و شهادت رسانه ملی به حاجیه خانم محمودی مادر شهیدان سید علیرضا و رضا یاسینی و جانباز عباس یاسینی اهداء خواهد شد.