جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

رهبر معظم انقلاب اسلامی محور وحدت جهان اسلام هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی محور وحدت جهان اسلام هستند

امام جمعه اهل سنت بوشهر گفت: برای تحقق نیافتن اهداف دشمنان اسلام لازم است به ریسمان الهی چنگ بزنیم و به منویات رهبر معظم انقلاب که محور وحدت جهان اسلام هستند توجه شود

رهبر معظم انقلاب اسلامی محور وحدت جهان اسلام هستند

شیخ اسماعیل بازدار ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی ائمه جمعه و جماعات، فرهیختگان و فعالان اهل سنت استان بوشهر با مسئولان این استان با تبریک هفته وحدت و میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) اتحاد و همدلی مسلمانان را فراتر از یک موضوع سیاسی و استراتژیک دانست و اظهار داشت: اتحاد و وحدت میان مسلمان یک واجب دینی است.

وی با بیان اینکه هفته وحدت فرصت مهمی برای تقویت اتحاد مسلمانان است تاکید کرد: این هفته برای نهادینه شدن فرهنگ اتحاد و همدلی مسلمانان و تجدید میثاق دوباره با رهبر معظم انقلاب اسلامی و نظام اسلامی ایران است.

امام جمعه اهل سنت بوشهر با بیان اینکه اتحاد و حدت مسلمانان برای رضای خداوند تبارک و تعالی است خاطر نشان کرد: اتحاد مسلمانان باید بگونه‌ای باشد که امکان نفوذ دشمنان در آن نباشد چراکه نفوذ دشمنان سبب ضربه خوردن به پیکر امت اسلامی می‌شود.

بازدار با بیان اینکه هفته وحدت به ابتکار امام راحل ایجاد شد گفت: امام راحل همه مسلمانان همواره به اتحاد و  وحدت دعوت می‌کردند که در این راستا  میلاد نبی مکرم اسلام(ص) را هفته اتحاد میان مسلمانان نام‌گذاری کردند.

وی با بیان اینکه پیامبر گرامی اسلام(ص) الگو و منادی وحدت هستند تصریح کرد: مسلمانان باید بر اساس قرآن کریم و بزرگان دینی اتحاد و وحدت خود را تقویت کنند تا نگذارند این همدلی خدشه‌ای بر آن وارد شود.

امام جمعه اهل سنت بوشهر با بیان اینکه دشمنان برای ایجاد تفرقه و اختلاف میان مسلمانان هزینه‌های بالایی کرده‌اند گفت: برای تحقق نیافتن اهداف دشمنان اسلام لازم است به ریسمان الهی چنگ بزنیم  و به منویات رهبر معظم انقلاب که محور وحدت جهان اسلام هستند توجه شود.

بازدار تاکید کرد: مومنان و مسلمانان باید برای حفظ وحدت و همدلی بیشتر تلاش کنند و همواره  مطیع رهبر معظم انقلاب اسلامی باشند.