حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۷

رفع مشکلات مردم در اولویت وظایف مسئولان - نمایش محتوای خبر

 

 

رفع مشکلات مردم در اولویت وظایف مسئولان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر؛  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در خطبه های نماز جمعه بوشهر گفت : یکی از اهداف دشمنان ایجاد شکاف بین مردم و نظام اسلامی است که می خواهند با این کار مردم را ناامید کنند.
آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری اضافه کرد : مردمی که انقلاب اسلامی را بنا نهادند و در روزهای سخت همراه نظام بودند با فهم و شعور سیاسی استقلال کشورشان را می خواهند .
وی در جمع نماز گزاران گفت : مردم ما در مقابل توطئه های فرهنگی ، علمی و سیاسی دشمن و بحران های اقتصادی سربلند بوده اند و تنها انتظارشان از مسئولان نظام این است که در کنارشان باشند و برای حل مشکلاتشان تلاش کنند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر همچنین به جنگ اقتصادی آمریکا هم اشاره کرد که آمریکا به دنبال تحمیل بحران اقتصادی نه تنها در کشور ما بلکه در جهان است و می خواهد با این کار به چپاول ثروت ها بپردازد.
وی  راه مقابله با این جنگ اقتصادی را مقاومت اقتصادی و تلاش جهادی مسئولان و مردم عنوان کرد و گفت : دولت و مجلس نیز باید بر اوضاع اقتصادی کشور مدیریت و نظارت کنند و قوه قضاییه نیز با مفسدان اقتصادی برخورد کند.
آیت الله صفایی بوشهری در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه از مسئولان استان خواست در جهت حل مشکل کم آبی استان تلاش کنند و با ایجاد آب شیرین کن ها ، سدهای بزرگ ، کوچک و خاکی ، تامین آب از درون استان فراهم شود.
وی در ادامه به تاخیر برخی از شرکت های صنعتی در پرداخت حقوق کارگران هم اشاره کرد و افزود : مسئولان پیگیر این موضوع باشند.