جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

رشته‌های تحصیلی مطابق با نیازهای روز در دانشگاه پیام نور بوشهر دایر شود - نمایش محتوای خبر

 

 

رشته‌های تحصیلی مطابق با نیازهای روز در دانشگاه پیام نور بوشهر دایر شود

رشته‌های تحصیلی مطابق با نیازهای روز در دانشگاه پیام نور بوشهر دایر شود

رشته‌های تحصیلی مطابق با نیازهای روز در دانشگاه پیام نور بوشهر دایر شود

سیدکمال الدین شهریاری صبح امروز  در دیدار با مدیران دانشگاه پیام نور استان بوشهر با تاکید بر نقش مهم تحصیل همراه با مهارت در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: مهارت‌آموزی در کنار آموزش‌‌های تئوری باید در اولویت برنامه‌های دانشگاه پیام نور قرار بگیرد.

وی با تاکید بر توسعه کیفی امکانات دانشگاه‌ها  افزود:زیر ساختها باید متناسب با شان و جایگاه دانشجو و دانشگاه باشد و توسعه کیفی امکانات دانشگاه ضروری است.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی  بیان کرد: ما نباید به بهانه کاسته شدن از تعداد دانشجویان در دانشگاه‌های مختلف ازسطح خدمات کیفی آنها بکاهیم و باید امکانات متناسب با نیازها و تعداد دانشجو باشد.

شهریاری درخصوص نیازهای دانشگاه پیام نور خورموج نیز گفت : با توجه با نیازهای این دانشگاه رایزنی‌های لازم برای تامین بخشی از درخواست‌های این دانشگاه صورت می‌گیرد.

وی بر دایر کردن رشته‌های تحصیلی مطابق با نیازهای منطقه و استان تاکید کرد و گفت: باید نیازهای استان در رشته های مختلف تحصیلی مورد توجه قرارگیرد و رشته‌های جدید و مطابق با نیازهای روز دایر شود.

 رئیس دانشگاه  پیام نور استان  بوشهر نیز با تاکید بر ایجادشورای آموزش عالی در استان بوشهر گفت:با توجه  به ظرفیت‌هایی که دانشگاه‌های استان دارند ایجاد شورای آموزش عالی در استان ضروری به نظر می‌رسد واین شورا  می‌تواند  خلا تعامل مطلوب بین آموزش عالی و جامعه  را برطرف کند.

محمد رضا بحرانی افزود: در صورت تعامل بین دانشگاه‌های استان دیگر هر دانشگاهی صرفا به دنبال اهداف خود نخواهد بود  بلکه مصلحت و نیازهای هرمنطقه درنظر گرفته می‌شود.