سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

رشته‌های آموزش‌های مهارتی بانوان استان بوشهر افزایش می‌یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

رشته‌های آموزش‌های مهارتی بانوان استان بوشهر افزایش می‌یابد

رشته‌های آموزش‌های مهارتی بانوان استان بوشهر افزایش می‌یابد

رشته‌های آموزش‌های مهارتی بانوان استان بوشهر افزایش می‌یابد

 

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران بوشهر گفت: توانمندسازی بانوان با توسعه آموزش‌های مهارتی در راستای اشتغال پایدار از اولویت‌های آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران بوشهر است.
 فریبا خنسیر با اشاره به نقش مهم آموزش‌های مهارتی در ایجاد اشتغال اظهار داشت: آموزش‌های مهارتی نقش بسزایی درافزایش تولید و بهره‌وری جوامع صنعتی امروز در مقایسه با جوامع سنتی گذشته ایفا می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه آموزش رکن اساسی برای اقتصاد کشور بوده و آموزش‌های مهارتی عنصر اصلی آموزش است، افزود: ارائه آموزش‌های مهارتی بهره‌وری و انگیزش نیروی کار را افزایش داده و جز تفکیک ناپذیر استراتژی منابع انسانی کار آمد است.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران بوشهر بر توانمندسازی بانوان با توسعه آموزش‌های مهارتی در سطح شهرستان تاکید کرد و افزود: توانمندسازی بانوان با توسعه آموزش‌های مهارتی در راستای اشتغال پایدار از اولویت‌های آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران بوشهر است.
خنسیر با اشاره به تجهیز مراکز فنی و حرفه‌ای خواهران در بوشهر بیان کرد: بر اساس ظرفیت‌های مناطق و مطالبات جوانان رشته‌های مهارتی راه‌اندازی و کارگاه‌ها تجهیز می‌شود.
وی افزود: امسال بر اساس طرح‌های اقتصاد مقاومتی و توسعه مشاغل خانگی و زودبازده رشته‌های مهارتی در حوزه بانوان ایجاد شده است.