جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

رجبی: فعلاً در تهران تمرین می کنم - نمایش محتوای خبر

 

 

رجبی: فعلاً در تهران تمرین می کنم

بانوی پرتابگر وزنه کشومان گفت: تمریناتم را در تهران زیر نظر پیمان رجبی دنبال میکنم و فعلا نیاز

رجبی: فعلاً در تهران تمرین می کنم

 

بانوی پرتابگر وزنه کشومان گفت: تمریناتم را در تهران زیر نظر پیمان دنبال میکنم و فعلا نیازی به اردوی خارجی ندارم لیلا رجبی، پرتابگر المپیکی کشورمان زیر نظر پیمان رجبی، تمرینات آماده سازی پیش از رقابت های المپیک را در تهران پیگیری می کند. قرار بر این بود که وی با هماهنگی سازمان تیم های ملی فدراسیون دو و میدانی راهی یک دوره اردوی آماده سازی به بلاروس شود که به درخواست ایشان زمان این اردو تغییر کرده است

به همین منظور و برای اطلاع از شرایط کنونی وی، گفت و گویی با این بانوی قهرمان صورت گرفته که در زیر آن را خواهید خواند :

* از وضعیت آمادگی و اردوی تهران راضی هستید؟

- بله خدا راشکر تمریناتم را در تهران پیگیری می کنم و در حال حاضر دور جدید تمریناتم را با فشار بیشتری شروع کرده ام. آسیب دیدگی جزئی دارم ولی مجبورم مدارا کنم تا بیشتر نشود.

* قرار بود به بلاروس بروید. چرا منصرف شدید؟

- بله، اردوی بلاروس جزو برنامه های مان قبل از المپیک بود اما به دلیل تغییر در شرایط اردوی تهران تصمیم گرفتیم تا ادامه تمرینات مان را هم در تهران باشیم. البته هنوز تصمیمی برای اردوی خارجی نداریم اما اگر لازم باشد که برای تمرین به خارج از ایران برویم به فدراسیون اعلام خواهیم کرد.

* در مسابقات قزاقستان شرکت خواهید کرد؟

- بله تصمیم دارم برای ارزیابی خودم در کازانف قزاقستان شرکت کنم. اما باید مراقب باشم تا فشار تمرینانم با فشار مسابقات توام نشود. در اینصورت شدت آسیب دیدگی ام بیشتر خواهد شد؛ به همین خاطر به احتمال فراوان در مرحله اول لیگ کشور حضور نخواهم داشت.