سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۷ مهر ۱۴۰۰

راه‌اندازی ۲۵۰ زمین مینی‌فوتبال چمن مصنوعی در شهرها و روستاهای استان بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

راه‌اندازی ۲۵۰ زمین مینی‌فوتبال چمن مصنوعی در شهرها و روستاهای استان بوشهر

استاندار بوشهر از راه‌اندازی ۲۵۰ زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی در شهرها و روستاهای استان بوشهر خبر داد.

راه‌اندازی ۲۵۰ زمین مینی‌فوتبال چمن مصنوعی در شهرها و روستاهای استان بوشهر

 

 مصطفی سالاری در نشست شورای ورزش استان بوشهر با اشاره به اختصاص یک درصد اعتبارات عمرانی دستگاه‌های اجرایی برای توسعه ورزش اظهار داشت: 60 درصد از این میزان اعتبار در حوزه عمرانی ورزشی و 40 درصد در زمینه تامین تجهیزات و حمایت‌های ورزشی اختصاص می‌یابد.
وی با بیان اینکه اختصاص یک درصد از اعتبارات عمرانی می‌تواند در حمایت از ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی موثر باشد گفت: اعتبارات یاد شده در توسعه امکانات و فضاهای ورزشی می‌توان بهتر استفاده کرد.
استاندار بوشهر توسعه طرح‌های ورزشی را از رسالت مهم اداره کل ورزش و جوانان دانست و تصریح کرد: توسعه برنامه‌های ورزشی در استان بوشهر از اولویت‌های این استان است که در این راستا طرح‌هایی اجرا شده است.
سالاری از توسعه ورزش‌های همگانی در شهرها و روستاهای استان بوشهر خبرداد و افزود:برای برگزاری مسابقات فوتبال و والیبال در محلات مختلف شهرها و روستاهای استان بوشهر کمیته تخصصی برگزاری این مسابقات تشکیل می‌شود.
وی با تاکید بر مشارکت دهیاری‌ها و شهرداری‌ها در توسعه برنامه‌های ورزشی در شهرها و روستاها خاطر نشان کرد: برنامه‌های ورزشی در روستاها و محلات مختلف شهرها با مشارکت و پشتیبانی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها انجام می‌شود.
استاندار بوشهر با اشاره به راه‌اندازی 250 زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی در شهرها و روستاهای استان بوشهر گفت: مسابقات یاد شده در این مکان‌های ورزشی و بوستان‌های روستایی و شهری برگزار می‌شود.
سالاری با تاکید  بر توجه به توسعه ورزش‌های ساحلی و دریایی بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های استان بوشهر در حوزه ورزش‌های ساحلی برنامه‌های مهمی برای راه‌اندازی ورزش‌های ساحلی در دهکده گردشگری دریایی بوشهر تدارک دیده شده و فاز دوم این دهکده به زودی افتتاح می‌شود.