سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

راهکار برطرف کردن مشکلات ورزشکاران استان بوشهر شناسایی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

راهکار برطرف کردن مشکلات ورزشکاران استان بوشهر شناسایی شد

نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به درخشش ورزشکاران استان بوشهر در عرصه‌های قهرمانی در جهان و ملی راهکار لازم برای برطرف کردن مشکلات این ورزشکاران شناسایی و تدوین شده است.

راهکار برطرف کردن مشکلات ورزشکاران استان بوشهر شناسایی شد

 

 سکینه الماسی در نشست روسای هیئت‌‌‌های ورزشی استان بوشهر با حضور وزیر ورزش و جوانان با قدردانی از حضور مسعود سلطانی‌فر به بوشهر اظهار داشت: این حضور برای جوانان و ورزشکاران بسیار با اهمیت است چرا که بررسی و برطرف کردن مشکلات ورزشکاران در پی دارد.
وی با تاکید بر توجه وزیر ورزش و جوانان به مشکلات ورزش استان بوشهر به صورت ویژه گفت: امسال سال پایانی دولت یازدهم است که در مدت باقی مانده زمینه تکمیل پروژه‌ها در عرصه ورزش و نگاه خاص به ورزشکاران فراهم شود.
نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلی‌ترین حامی دولت جوانان هستند گفت: اگر به مقوله جوانان و دغدغه‌های آنان به ویژه در عرصه ورزش بی توجهی شود سبب بروز یاس و ناامیدی در حوزه سیاسی و اجتماعی می‌شود.
الماسی با بیان اینکه بررسی و برطرف کردن مشکلات جوانان تا فردا قدری دیر است افزود: خدمات دولت یازدهم در رسیدگی به مشکلات جوانان و ورزشکاران قابل تقدیر است ولی لازم است این خدمات بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
وی با قدردانی از توجه استاندار بوشهر به مشکلات جوانان و ورزشکاران خاطرنشان کرد: موکول کردن برطرف کردن مشکلات جوانان به آینده کارساز نیست بلکه برای این قشر در زمان حال باید اقدام شود.
نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرستان کنگان با افزایش 65 درصدی جمعیت مهاجر مواجه است گفت: توسعه زیرساخت‌های ورزشی در کنگان، عسلویه، دیر و جم باید مورد توجه قرار گیرد چراکه این چهار شهرستان میزبان تاسیسات گازی و مجتمع‌های پتروشیمی است که باید همسو با توسعه این طرح‌ها به زیرساخت‌های اجتماعی، ورزشی و فرهنگی آن توجه شود.
الماسی از شناسایی مشکلات جوانان استان بوشهر خبرداد و گفت: با توجه به درخشش ورزشکاران استان بوشهر در عرصه‌های قهرمانی در جهان و  ملی، راهکار لازم برای برطرف کردن مشکلات این ورزشکاران شناسایی و تدوین شده است.
وی تاکید کرد: جوانان سرمایه واقعی جامعه هستند و برنامه ریزی مناسب برای این قشر ضروری است.