سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

راهپیمایی ۲۲ بهمن در بوشهر آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی ۲۲ بهمن در بوشهر آغاز شد

مردم همیشه در صحنه بوشهر با حرکت انقلابی خود با شرکت پرشور راهپیمایی ۲۲ بهمن از بسیج مرکزی این شهر آغاز کردند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در بوشهر آغاز شد

 

در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم همیشه در صحنه بوشهر امروز در حرکتی انقلابی به خیابان‌ها آمدند تا نشان دهند همچنان انقلابی هستند.
مردم شهرها و روستاهای استان بوشهر با حضور پرشورشان در راهپیمایی 22 بهمن برای پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی چون امواج خلیج فارس خروشان و مانند نخل‌های سر بر آسمان دیارشان  به خیابان‌ها آمدند تا بار دیگر بیعت خود را با ولایت اعلام کنند.
ساکنان 37 شهر و صدها روستای استان بوشهر در مراسم راهپیمایی 22 بهمن اعلام می‌کنند همچنان در مسیر انقلاب گام برمی‌دارند.
 مردم همیشه صحنه بوشهر که راهپیمایی خود را از بسیج مرکزی آغاز کرده‌اند با سردادن شعارهایی همچون الله اکبر ، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده ، بیعت مجدد خود را با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی  میثاق دوباره  خود را با مقام معظم رهبری اعلام کردند.
 حضور نسل سوم و چهارم انقلاب در کنار نسل‌های اول و دوم انقلاب از نکات زیبای راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در بوشهر است.
در راهپیمایی 22 بهمن در بوشهر که نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، استاندار بوشهر، فرماندهان نیروهای مسلح در استان، خانواده معظم شهدا، رزمندگان دوران دفاع مقدس و سایر قشرهای مردم حضور دارند با شعارهای ای رهبر آزاده آماده آماده و 22 بهمن یوم الله یوم الله است ضمن پاسخ قاطع به  رئیس جمهور آمریکا  لرزه بر هیمنه پوشالی دشمنان انقلاب انداختند.
 فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه مردم بوشهر شکوهی دیگر خلق کردند اظهار داشت: مردم  بوشهر با حرکت انقلابی خود به میدان آمده‌اند تا انقلابی که خود رقم زده‌اند بیش از پیش تثبیت کنند.
سردار حیدر عباس زاده تصریح کرد: مردم با حضور حماسی خود به میدان آمده‌اند تا در شرایط سخت کنونی، پیام دفاع از میهن و ولایت و نظام اسلامی را با صدای رسا به گوش جهانیان و کشورهای غربی برسانند.
در مسیر راهپیمایی بوشهر ، با پرواز یک فروند بالگرد بر فراز آسمان شهر بوشهر راهپیمایان بوشهری را گلباران  کرد، تا سپاسی از حضور حماسی مردم این دیار باشد.
شعارهای ما امت محمدیم پیرو خط رهبریم، نه سازش نه تسلیم پیام ملت ماست، اطاعت از رهبری ضامن عزت ماست و آمریکا آمریکا، خیال نکن که ما زنیم، تو دهنت می‌زنیم، شعاری بود که شیرزنان بوشهری با مشت‌های گره کرده فریاد می‌زنند.