رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸

راهپیمایی روز قدس بیانگر بیداری و وحدت مسلمانان است - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی روز قدس بیانگر بیداری و وحدت مسلمانان است

راهپیمایی روز قدس بیانگر بیداری و وحدت مسلمانان است

راهپیمایی روز قدس بیانگر بیداری و وحدت مسلمانان است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، آیت‌الله صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر بیان کرد: مردم استان بوشهر در این گرمای طاقت فرسا و در ماه مبارک رمضان بار دیگر حضوری حماسی در راهپیمایی روز قدس داشتند و نشان دادند پیرو رهبر، پشتیبان نظام و آماده دفاع از آرمان مردم فلسطین هستند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی همیشه یاور مظلومان و دشمن ظالمان بوده است تصریح کرد: حضور گسترده مردم در راهپمایی روز  قدس نشان از بیداری و وحدت مسلمان سراسر جهان دارد.  

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تاکید کرد: دشمنی مستکبران با نظام ما و همچنین مردم فلسطین نشان از ضعف آنها دارد،  اما باید مقاوم و صبور باشیم که پیروزی انقلاب و اسلام و همچنین فلسطین بر رژیم اشغالگر قدس نزدیک است.

وی با اشاره به فرازهایی از بیانات رهبر معظم انقلاب در مراسم سالگرد ارتحال امام راحل گفت: امام خمینی(ره) نماد و قطب نمای انقلاب است و مردم همیشه باید یاد و خاطره امام را حفظ کنند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه اگر تحریم‌ها،  تهدیدها و جنگ در این 40 سال نبود ایران اسلامی فراتر از این پیشرفت می‌کرد اضافه کرد: امروز دشمن از راه تحریم‌های اقتصادی به دنبال فشار وارد آوردن به ملت ایران است و قصد دارند از مطالبات مردم سوء استفاده کنند که هوشیاری مردم در این زمینه ضروری است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: دشمنان در گذشته به دنبال توطئه‌هایشان علیه جمهوری اسلامی مسئله غنی‌سازی و برجام را مطرح کردند و حالا نیز روی توان موشکی ایران متمرکز شده‌اند که مردم و مسئولان باید مقاومت کنند و نباید تسلیم شوند.

وی افزود: برخی دولت‌های اروپایی هم حفظ برجام را می‌خواهند و هم تداوم تحریم‌ها را، درصورتی که اگر برجام را بخواهند تحریم ها باید برداشته شود و این خواست رهبر معظم انقلاب و مردم ایران است.