سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

راهپیمایی روز جهانی قدس اوج حرکت‌های عبادی سیاسی مسلمانان است - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی روز جهانی قدس اوج حرکت‌های عبادی سیاسی مسلمانان است

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس اوج حرکت‌های عبادی سیاسی مسلمانان است که مردم استان بوشهر فردا همپای دیگر مسلمانان جهان فریاد مظلومیت مردم فسلطین و جنایات اشغالگران و ستم‌گران را سر می‌دهند.

راهپیمایی روز جهانی قدس اوج حرکت‌های عبادی سیاسی مسلمانان است

 

 آیت‌الله صفایی بوشهری  با گرامیداشت روز جهانی قدس اظهار داشت: امام راحل در ابتکاری مهم آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس نام‌گذاری کردند که در این روز اتحاد مسلمانان در جهان برای نابودی رژیم اشغالگر قدس آشکار می‌شود.
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس را نشان شکوه، عظمت و همدلی مسلمانان دانست و تصریح کرد: شرکت مسلمانان در راهپیمایی روز جهانی قدس نماد حمایت از مردم فلسطین و فرصتی مناسب برای برائت از ماهیت اشغالگران صهیونیسم جهانی است.
صفایی بوشهری شرکت و حضور در راهپیمایی روز قدس را تکلیفی شرعی و انسانی دانست و افزود: حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس فرصتی برای نشان دادن تجدید پیمان مسلمانان جهان با آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین و نفرت عمومی از اقدامات جنایتکارانه صهیونیست‌ها است.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مردم استان بوشهر در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین نشان می‌دهند تاکید کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس اوج حرکت‌های عبادی سیاسی مسلمانان است که مردم استان بوشهر فردا هم‌پای دیگر مسلمانان جهان فریاد مظلومیت مردم فلسطین و جنایات اشغالگران و ستم‌گران را سر می‌دهند.
صفایی بوشهری با بیان اینکه ماه مبارک رمضان دارای ویژگی‌های مهمی است تاکید کرد: ملت ایران مقاومت را از ماه مبارک رمضان آموخته‌اند و در جمعه آخر این ماه برای مبارزه با استکبار فریاد حمایت از مسلمین و آزادی قدس را  سر می‌دهند.
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با دعوت از مردم همیشه در صحنه استان بوشهر برای حضور پرشور در راهپیمایی  روز جهانی قدس افزود: مردم همیشه در صحنه استان بوشهر برای حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت می‌شود که امید می‌رود با این حضور عنایت امام زمان(عج) و نظر خدا به جامعه اسلامی معطوف و قدس شریف آزاد و صهیونیست‌ها نابود شوند.